Party Stories
Rolnik szuka żony
Instagram
TV-Show

Dawid z "Rolnik szuka żony" żartuje z zakazu przemieszczania w Sylwestra. Z kim i co planuje?

Rząd podczas czwartkowej konferencji poinformował o narodowej kwarantannie po świętach Bożego Narodzenia i ogłosił też zakaz przemieszczania się w Sylwestra od godziny 19.00. To zaskakujące obostrzenie wywołało w sieci mnóstwo kontrowersji. Co prawda za nieprzestrzeganie nakazu pozostania w domu grożą mandaty, ale egzekwowanie tego nie będzie wcale łatwe. Do zakazu przemieszczania się, który mocno zaskoczył społeczeństwo odniósł się jeden z uczestników programu "Rolnik szuka żony". Dawid w żartobliwy sposób komentuje nowe obostrzenie! Zobaczcie, jaką grafikę opublikował!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Dawid z "Rolnik szuka żony" żartuje z zakazu przemieszczania w Sylwestra

Dawid został jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników siódmej edycji "Rolnik szuka żony". W programie gospodarstwo rolnika opuściły dwie jego kandydatki, a Magdalenie na koniec sam podziękował. W finałowym odcinku hitu TVP Dawid deklarował, że nadal chce utrzymywać kontakt z Agnieszką i Martyną, ale ostatecznie do takiego spotkania nie doszło, co potwierdziła jedna z kandydatek.

Obecnie Dawid jest aktywny w mediach społecznościowych i cieszy się popularnością, jaką zyskał po udziale w "Rolnik szuka żony". Ostatnio zdecydował się skomentować nowe obostrzenia rządu i opublikował na Instastories zabawną grafikę dotyczącą imprez sylwestrowych.

Tylko spójrzcie na wymowną grafikę opublikowaną przez Dawida z "Rolnik szuka żony". Wydaje się, że z takiego pomysłu może skorzystać wiele osób...

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Paweł i Marta tworzą dziś szczęśliwy związek. Rolnik wspomina moment zgłoszenia. Nie uwierzycie, kto go przekonał!

Zakaz przemieszczania w Sylwestra żarty
Instagram

Faworytką Dawida w programie była Martyna, ale ostatecznie ich drogi się rozeszły. 

Czy Martyna ma kontakt z Dawidem w Rolnik szuka żony 7?

Rolnik w programie nie znalazł miłości, ale zdobył popularność. Być może dzięki temu otworzy się na nowe relacje i już niebawem pochwali się zdjęciami z nową partnerką. 

Agnieszka i Dawid w Rolnik szuka żony
screen Rolnik szuka żony TVP1

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rolnik szuka żony
Instagram
TV-Show
Rolnik szuka żony: Dawid znów gra na dwa fronty? Internauci są dla niego bezlitośni: "Strzela do dwóch bramek!"

7. edycja programu "Rolnik szuka żony" w minioną niedzielę, 13. grudnia, dobiegła końca. Ten sezon hitowego show TVP dostarczył nam naprawdę wielu emocji - byliśmy świadkami nie tylko romantycznych chwil, ale także zaskakujących zwrotów akcji, kłótni, czy zgrzytów pomiędzy uczestnikami i ich kandydatkami. Jednym z najbardziej barwnych uczestników tej edycji był Dawid, który niestety nie znalazł szczęścia w programie. Ale wiele wskazuje na to, że jeszcze wszystko może się zdarzyć w jego relacji z Martyną, bądź... Agnieszką! Zobacz także:   Paweł z "Rolnik szuka żony" pokazał projekt nowego domu! Tam zamieszka z Martą? Będzie większy niż dom Bardowskich? Jednak po emisji finałowego odcinka programu "Rolnik szuka żony" na Dawida spłynęła fala krytyki ze strony fanów show. Zdaniem Internautów, uczestnik hitu TVP... gra na dwa fronty! Dlaczego fani tak uważają?  Więcej szczegółów na ten temat dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner