Dariusz z "Rolnik szuka żony" pożegnał Natalkę i Marysię i odnalazł wybrankę swojego życia. Wybrał 22-letnią Nicolę. Opowiedział, że bywało trudno, ale najważniejsze, że wszystko się kończy, a on ma wybrankę.

Reklama

Dariusz z "Rolnik szuka żony" znalazł wybrankę

Nicola w ostatnim odcinku opowiedziała, że między nią a Dariuszem jest teraz zupełnie inny rodzaj relacji. Wyznała, że naprawdę widzi obiecująco tę relację i jest w szoku. Nicola idąc z ukochanym za rękę w smugach deszczu, nagle zastanowiła się nad tym, co jej rodzina pomyśli i powie.

Gorzej co moja rodzina powie
- powiedziała Nicole.

Dariusz z "Rolnik szuka żony" stwierdził, że jest takim człowiekiem, który wszędzie się odnajduje. Wybranka poprosiła, aby podczas spotkania z rodziną było bez żartów, co może okazać się trudno, z racji tego, że mężczyzna bardzo lubi żartować.

Tych żartów to się boję. Oczywiście, że może Darek wybuchnie, ale nie no... Myślę, że umie się zachować w takie sytuacji. Też go nie będę tłamsić całkowicie, żeby nie był sobą, ale mógłby zmniejszyć ilość tego
- dodała Nicole.
Dariusz z "Rolnik szuka żony"
kadr z "Rolnik szuka żony"

Zobacz także: Na profilu Waldemara z "Rolnik szuka żony" stało się najgorsze. Chyba nikt się tego nie spodziewał

Jest mi przykro, dzisiaj raczej wyjadę. Zacznie się nowy etap. To się nie kończy przygoda, tylko w sumie się zaczyna
- powiedziała Nicole.

Dariusz wyznał, że z Nicolą zna się zbyt krótko i nie są jeszcze parą. Zapytana przez prowadzącą chwilę później Nicola wyznała, że są parą od poprzedniego dnia. Mężczyzna zawstydził się, a Nicola była zaskoczona jego słowami. Docelowo wyszło, że są parą. Nicola na koniec odcinka wyznała, że w jej serduszku dzieją się same pozytywne rzeczy. Dodała, że żeby mówić o większych uczuciach potrzeba czasu.

Chłopaka znalazłam, a czy miłość, to zobaczymy. To się musi jednak rozwinąć
- dodała Nicole.
Reklama

Kibicujecie Dariuszowi i Nicole?

Rolnik szuka żony Dariusz i Nicole
kadr z Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama