dance-dance-dance-roksana-wegiel-oliwia-gorniak
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show

"Dance Dance Dance": Tym razem nie Roxie Węgiel a jej koleżanka. Krytyczna ocena Agustina Egurroli wywołała burzę 

Agustin Egurrola zwrócił uwagę 17-letniej Oliwii, że nie potrafi chodzić na obcasach. Opinia jurora "Dance Dance Dance" nie spodobała się widzom

Agustin Egurrola to zdecydowanie najbardziej surowy juror trzeciej edycji "Dance Dance Dance". Tydzień temu burzę w sieci wywołała jego surowa ocena odnośnie występu Roxie Węgiel w połączeniu ze zbyt emocjonalną reakcją młodej gwiazdy. Zarówno Roxie jak jej taneczna partnerka Oliwia obiecały, że poprawią błędy, które wytknęło im jury. Niestety we wczorajszym odcinku również nie obyło się bez surowej oceny jurora. Agustin Egurrola wytknął 17-letniej Oliwii, słabą umiejętność chodzenia w butach na obcasie. Te słowa nie spodobały się internautom. 

Zobacz także: "Dance Dance Dance": Agustin Egurrola doprowadził Roxie Węgiel do łez! "Nudne i szkolne"

Agustin Egurrola nie ma litości dla Roxie Wegiel. Przez niego płakała. "Dziś powiedział bym tak samo"

"Dance Dance Dance": Agustin Egurrola ostro o tańcu koleżanki Roxie Węgiel

"Dance Dance Dance" już od pierwszego odcinka budzi sporo kontrowersji. Po premierowym odcinku widzowie szeroko komentowali płacz Roxie Węgiel z powodu ostrego komentarza ze strony Agustina Egurroli. Tydzień później nastolatka wytłumaczyła, że sama nie sądziła, że tak emocjonalnie zareaguje na surową ocenę. 

W drugiej części drugiego odcinka programu z solowym występem zmierzyła się Oliwia Górniak. Agustin Egurrola starał się docenić mocne momenty jej występu ale również wytknął te, które warto poprawić. Tym samym wspomniał o chodzeniu na obcasach: 

Absolutnie energetycznie. Wszystko było dobrze, była osobowość, była siła, ale był jeden dość duży problem. Moim zdaniem, nie wiem, ale wydaje mi się, że to jest twoje pierwsze spotkanie z butami na obcasie. Ani razu nie było wyprostowane kolano...

Koleżanka Roxie Węgiel przyznała mu racje, tłumacząc się, że starała się nauczyć dobrze chodzić na szpilkach: 

Wiem, wiem. Ja się uczyłam chodzić na tych szpilkach. Bo ja kompletnie nie chodzę w szpilkach. Raz byłam w życiu, dosłownie, i to był koniec mojej historii ze szpilkami.

Komentarz jurora odnośnie chodzenia na obcasach nie spodobał się jednak widzom: 

- Oliwia zatańczyła wybitnie jak na tak młody wiek, a dostała tak malusio punktów 😕
- Ktoś tu sobie postawił za punkt honoru w każdym odcinku doprowadzać do łez najmłodsze uczestniczki...
- Nie umie chodzić w obcasach. Ale w choreografii nie zrobiła prawie żadnych błędów
- Nie uważam, że nastolatka powinna umieć perfekcyjnie chodzić, a tym bardziej tańczyć na szpilkach. Ona ma na to czas, żeby się tego nauczyć. 
Mówienie jej, że to spory błąd i krytykowanie, że nie umie w nich tańczyć albo mówienie, że skatowałoby się ją na treningu - jest po prostu przesadą - pisali internauci. 

Ostatecznie Agustin Egurrola ocenił występ Oliwii na 4 w 10 punktowej skali. 

Zobacz także: Agustin Egurrola najostrzejszym jurorem „Dance Dance Dance”. Fani nie kryją oburzenia, a choreograf wydaje oświadczenie!

Agustin Egurrola skrytykował umiejętność chodzenia Oliwii w butach na obcasie. Internauci nie zgadzają się z surową opinią jurora. 

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak w
Mat. prasowe / fot. Waldemar Kompała

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak to najmłodsze uczestniczki 3. edycji "Dance Dance Dance". 

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak w
Mat. prasowe / fot. Waldemar Kompała

Zobacz także
Paweł Cieślak w białej koszuli i ciemnej marynarce, jury "Dance Dance Dance"

"Dance Dance Dance": Uczestnik wdał się w dyskusję z jurorami! Zdecydowana reakcja Idy Nowakowskiej! "Mało eleganckie"

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"

QUIZ! Jak dobrze znasz Pawła z "Rolnik szuka żony"? Teraz jest gwiazdą "Dance dance dance", ale to nie pierwszy show z jego udziałem!

 

dance-dance-dance3
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Roxie została ostro skrytykowane przez Egurrolę! Jest odpowiedź jej przyjaciółki
Pierwszy odcinek "Dance Dance Dance" wzbudził wiele emocji! Roksana Węgiel została ostro skrytykowana przez Agustina Egurrolę! Pojawiła się odpowiedź przyjaciółki.

Agustin Egurrola w piątek debiutował jako juror " Dance Dance Dance". Tancerz od razu dał się poznać z bardzo surowej strony. Uczestnicy i widzowie już wiedzą, że Egurrolę nie będzie łatwo zachwycić. Niestety, jako pierwsza przekonała się o tym najmłodsza uczestniczka, Roksana Węgiel , która za swój pierwszy solowy występ została dość mocno skrytykowana . Agustin dał jej cztery punkty, a występ ocenił:  To wykonanie było nudne i szkolne - stwierdził w końcu. - Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - ocenił Egurrola. Dziś, gdy emocje opadły, Oliwia Górniak, przyjaciółka i partnerka w tańcu Roxie zdecydowała się odpowiedzieć na komentarz surowego jurora i wesprzeć swoją przyjaciółkę.  Oliwia Górniak wspiera przyjaciółkę: "solo wyszło genialnie" Oliwia Górniak i Roxie Węgiel to najmłodsze uczestniczki programu. Mimo tego już w pierwszym odcinku zostały ocenione dość surowo przez Agustina, natomiast dwie pozostałe jurorki, Ida Nowakowska i Joanna Jędrzejczyk patrzyły na nie zdecydowanie bardziej przychylnie. Ba! Występ dziewcząt bardzo im się podobał. Dopiero solo Roxie mocno poróżniło jurorów. 16-latka przyjęła krytykę, ale nie udało się jej powstrzymać łez przykrości.  Gdy emocje opadły, do sprawy postanowiła odnieść się Oliwia Górniak, który nie zgodziła się z Agustinem i skomplementowała przyjaciółkę: YOO MAMY TOO!🤪 - teraz na naszych barkach spoczywa wielka odpowiedzialność, aby każdy kolejny występ był coraz to lepszy, dlatego zasuwamy do następnego odcinka z ogromną motywacją🙏🏻❤️  @roxie_wegiel solo wyszło genialnie, a moje zobaczymy już w kolejny piątek😳  - zapowiada Oliwia.  Krytyka Agustina, zgodnie...

Roxie Węgiel w półfinale Dance Dance Dance
Fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Roksana Węgiel płacze po występie a z nią całe studio! Egurrola: "To najlepszy występ tej edycji" 
"Dance Dance Dance": Roksana Węgiel płacze po występie a z nią całe studio! Egurrola: "To najlepszy występ tej edycji" 

Roxie Węgiel zatańczyła solówkę do emocjonalnego numeru "The Greatest" Siii. Tutaj liczył się nie tylko talent taneczny ale również aktorski.  Chciałam pokazać tym występem, że jestem silna, bo miałam kilka takich sytuacji, które mogły mnie podłamać.  Po tym występie Roksana Węgiel się popłakała. Płakała jednak nie tylko ona ale również Ida Nowakowska, która gratulowała mamie nastolatki a także Joanna Jędrzejczak i sam Agustin Egurrola! Niezwykły występ Roxie wzruszył także pozostałych uczestników kibicujących za sceną.  Nie spodziewałem się, że ona ma aż taki talent i taką wrażliwość - kwitował Agustin Egurrola.  Juror pierwszy raz żałował, że musi oceniać.  Zobacz także:  "Dance Dance Dance": Roxie Węgiel o niezwykłej relacji z mamą. Pokazała też najmłodszego braciszka! Ale słodziak! "Dance Dance Dance": Brawurowy występ Roksany Węgiel. Wszyscy płakali!  Roksana Węgiel rozbiła bank półfinałową solówką. Jej dojrzałość, wrażliwość, mimika i przede wszystkich ukazane emocje sprawiły, że płakało całe studio! To pierwsza taka sytuacja w "Dance Dance Dance"! Sama Roksana Węgiel wybuchła płaczem od razu po zakończeniu swojego występu! Bardzo się utożsamiam z tekstem tej piosenki, mogłam wykrzyczeć emocje, które były we mnie od dawna i dlatego, tak zareagowałam bo zrobiłam to na sto procent - wyznała  Ciężarna Ida Nowakowska również nie mogła opanować płaczu:  Niesamowite jest to, że na początku jak zaczęłaś tańczyć to pomślałam "co za niesamowity spektakl". ale zakończyłam tę podróż? Na tym, jak dumna musi być twoja mama, że ma taką córkę. Ja jako przyszła mama myślę sobie, że super mieć taką...

Roxie Węgiel i Agustin Egurrola w Dance Dance Dance
Mat. prasowe
TV-Show
"Dance dance dance": Roxie Węgiel „panicznie boi się” Agustina Egurroli? Juror stał się postrachem edycji!
Media nazywają Agustina Egurrolę postrachem tancerzy. Według mediów, jedna z największych gwiazd tej edycji Roksana Węgiel wręcz panicznie boi się jurora "Dance dance dance"

Agustin Egurrola jest zdecydowanie najbardziej wymagającym jurorem tej edycji „Dance Dance Dance” , co pokazał już od pierwszego odcinka. Media już nazywają go postrachem tancerzy. Według informatora portalu Pudelek.pl, jedna z największych gwiazd tej edycji Roksana Węgiel wręcz panicznie boi się jurora. Dlaczego? Zobacz także:   Agustin Egurrola nie odpuści uczestnikom "Dance Dance Dance" do końca! Będzie dla nich jeszcze ostrzejszy?   Roksana Węgiel „panicznie boi się” Agustina Egurroli Roksana Węgiel występuje w trwającej właśnie edycji „Dance Dance Dance” w parze ze swoją przyjaciółką, Oliwką. Nasza zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji prezentuje się w tanecznym show TVP świetnie, przynajmniej zdaniem widzów. Mocno krytyczny w stosunku do młodej gwiazdy jest za to jeden z jurorów - choreograf i tancerz Agustin Egurrola . Już w pierwszym odcinku show swoimi opiniami doprowadził Roxy do łez, co zarejestrowały kamery TVP.  To wykonanie było nudne i szkolne - stwierdził w końcu. - Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - mówił juror.  Zdaniem informatora portalu Pudelek, wszyscy uczestnicy ostatniej edycji show boją się Egurroli. A ten stara się systematycznie monitorować postępy przy pracy nad przygotowywanymi na kolejny odcinek układami tanecznymi.  Wciąż wytyka błędy, jest bardzo surowy i wymagający - również poza wizją - mówi informator portalu. - Roksana z przyjaciółką panicznie boją się Agustina, a kiedy wchodzi na salę prób, spuszczają smutno wzrok.  Według portalu, szczególnie źle znosi próby Oliwia.  Boi się wyjść na scenę po ostatnim występie. Myślała, że dobrze zatańczyła, tymczasem, po wielu ciepłych słowach od jury,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik