Party Stories
dance-dance-dance-roksana-wegiel-oliwia-gorniak
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show

"Dance Dance Dance": Tym razem nie Roxie Węgiel a jej koleżanka. Krytyczna ocena Agustina Egurroli wywołała burzę 

Agustin Egurrola zwrócił uwagę 17-letniej Oliwii, że nie potrafi chodzić na obcasach. Opinia jurora "Dance Dance Dance" nie spodobała się widzom

Agustin Egurrola to zdecydowanie najbardziej surowy juror trzeciej edycji "Dance Dance Dance". Tydzień temu burzę w sieci wywołała jego surowa ocena odnośnie występu Roxie Węgiel w połączeniu ze zbyt emocjonalną reakcją młodej gwiazdy. Zarówno Roxie jak jej taneczna partnerka Oliwia obiecały, że poprawią błędy, które wytknęło im jury. Niestety we wczorajszym odcinku również nie obyło się bez surowej oceny jurora. Agustin Egurrola wytknął 17-letniej Oliwii, słabą umiejętność chodzenia w butach na obcasie. Te słowa nie spodobały się internautom. 

Zobacz także: "Dance Dance Dance": Agustin Egurrola doprowadził Roxie Węgiel do łez! "Nudne i szkolne"

Agustin Egurrola nie ma litości dla Roxie Wegiel. Przez niego płakała. "Dziś powiedział bym tak samo"

"Dance Dance Dance": Agustin Egurrola ostro o tańcu koleżanki Roxie Węgiel

"Dance Dance Dance" już od pierwszego odcinka budzi sporo kontrowersji. Po premierowym odcinku widzowie szeroko komentowali płacz Roxie Węgiel z powodu ostrego komentarza ze strony Agustina Egurroli. Tydzień później nastolatka wytłumaczyła, że sama nie sądziła, że tak emocjonalnie zareaguje na surową ocenę. 

W drugiej części drugiego odcinka programu z solowym występem zmierzyła się Oliwia Górniak. Agustin Egurrola starał się docenić mocne momenty jej występu ale również wytknął te, które warto poprawić. Tym samym wspomniał o chodzeniu na obcasach: 

Absolutnie energetycznie. Wszystko było dobrze, była osobowość, była siła, ale był jeden dość duży problem. Moim zdaniem, nie wiem, ale wydaje mi się, że to jest twoje pierwsze spotkanie z butami na obcasie. Ani razu nie było wyprostowane kolano...

Koleżanka Roxie Węgiel przyznała mu racje, tłumacząc się, że starała się nauczyć dobrze chodzić na szpilkach: 

Wiem, wiem. Ja się uczyłam chodzić na tych szpilkach. Bo ja kompletnie nie chodzę w szpilkach. Raz byłam w życiu, dosłownie, i to był koniec mojej historii ze szpilkami.

Komentarz jurora odnośnie chodzenia na obcasach nie spodobał się jednak widzom: 

- Oliwia zatańczyła wybitnie jak na tak młody wiek, a dostała tak malusio punktów 😕
- Ktoś tu sobie postawił za punkt honoru w każdym odcinku doprowadzać do łez najmłodsze uczestniczki...
- Nie umie chodzić w obcasach. Ale w choreografii nie zrobiła prawie żadnych błędów
- Nie uważam, że nastolatka powinna umieć perfekcyjnie chodzić, a tym bardziej tańczyć na szpilkach. Ona ma na to czas, żeby się tego nauczyć. 
Mówienie jej, że to spory błąd i krytykowanie, że nie umie w nich tańczyć albo mówienie, że skatowałoby się ją na treningu - jest po prostu przesadą - pisali internauci. 

Ostatecznie Agustin Egurrola ocenił występ Oliwii na 4 w 10 punktowej skali. 

Zobacz także: Agustin Egurrola najostrzejszym jurorem „Dance Dance Dance”. Fani nie kryją oburzenia, a choreograf wydaje oświadczenie!

Agustin Egurrola skrytykował umiejętność chodzenia Oliwii w butach na obcasie. Internauci nie zgadzają się z surową opinią jurora. 

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak w
Mat. prasowe / fot. Waldemar Kompała

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak to najmłodsze uczestniczki 3. edycji "Dance Dance Dance". 

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak w
Mat. prasowe / fot. Waldemar Kompała

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Mucha w Tańcu z Gwiazdami w TVN
EastNews
TV-Show
Anna Mucha w "Dance, Dance, Dance" jest bardzo ostra! A jak tańczy sama? Zobaczcie! 
Anna Mucha jest bardzo ostrą jurorką "Dance Dance Dance". A jaka sama tańczy?

Anna Mucha w "Dance, Dance, Dance" jest najbardziej surową jurorką! Przekonało się o tym już kilka par, którym przyznała średnie oceny, a najbardziej Kasia Stankiewicz. Mucha nie miała dla niej litości w pierwszym odcinku i za jej solowy taniec przyznała tylko trzy punkty na dziesięć możliwych. W sieci od razu pojawiło się sporo hejtu, że Ania się nie zna i jej oceny są bardzo niesprawiedliwe.  Niektórzy zastanawiali się, jak aktorka sama tańczy. My wiemy! Anna Mucha w "Tańcu z Gwiazdami" zachwycała jurorów! Mało kto wie, albo mało kto pamięta, że Anna Mucha wygrała 10. edycję programu "Taniec z Gwiazdami", kiedy był jeszcze emitowany w TVN. W wielkim finale pokonała Nataszę Urbańska różnicą głosów 0,02%! Od samego początku była jedną z faworytek jury, którzy przyznawali jej naprawdę wysokie noty. Aż 11 razy zdobyła maksymalne 40 punktów, a średnia ocen jej tańca to aż 38,2 pkt! A więc można stwierdzić, że Anna Mucha o tańcu wie naprawdę sporo, choć jak sama podkreśla, skupia się głównie na emocjach!  Zobaczcie, jak Anna Mucha radziła sobie w "Tańcu z Gwiazdami"! Anna Mucha, podobnie jak w "Dance, dance, dance" zaskakiwała kreacjami! Zobaczcie te najodważniejsze!  Ania Mucha tańczyła w parze z Rafałem Maserakiem.  10. edycja "Tańca z gwiazdami" w TVN odbyła się aż 11 lat temu!  W nagrodę Anna otrzymała Kryształową Kulę oraz samochód!  Anna Mucha kusiła w tańcu! Jej występy były bardzo wysoko oceniane przez ostre jury!

Anna Mucha w białej sukience w Dance Dance Dance
TVP
TV-Show
Anna Mucha ostro skrytykowana przez bardzo znanego piłkarza! Poszło o jej płacz w "Dance Dance Dance"
Dance Dance Dance: Anna Mucha popłakała się w trakcie Dance Dance Dance po występie Fit Lovers.

Wczorajszy odcinek "Dance Dance Dance" przyniósł ogromne emocje. Anna Mucha, po występie duetu Fit Lovers, popłakała się ze wzruszenia! Aktorka przyznała parze najwyższą notę: Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję - mówiła ze łzami w oczach jurorka „Dance Dance Dance” Co ciekawe, jej emocjonalna reakcja spotkała się z krytyką... Jakuba Rzeźniczaka, znanego piłkarza! Co napisał?     Jakub Rzeźniczak krytykuje Annę Muchę W trakcie sobotniego odcinka Anna Mucha na Instagramie pokazała zdjęcie swojej niebanalnej stylizacji i zapytała fanów, czy oglądają "Dance Dance Dance". Wśród komentujących pojawiła się opinia piłkarza, Jakuba Rzeźniczaka, który twierdzi, że emocje gwiazdy "M jak miłość" były udawane. Co dokładnie napisał Kuba? Weź przykład z @robert_kupisz jak opisywać emocje a nie je udawać... Anna Mucha na razie nie odpowiedziała na zaczepkę sportowca, ale jego opina zbiera coraz więcej polubień. Jesteśmy ciekawi, co z tego wyniknie...  Co o tym sądzicie? Lubicie ten skład jury w "Dance Dance Dance"?  

Anna Mucha ostro do Kasi Stankiewicz
Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Newsy
Anna Mucha odpowiada na hejt po pierwszym odcinku "Dance, Dance, Dance"! Będzie się działo...
Anna Mucha przejęła się hejtem po pierwszym odcinku "Dance, Dance, Dance"? Aktorska odniosła się do nieprzychylnych komentarzy na swój temat.

Anna Mucha okazała się najostrzejszą jurorką drugiej edycji " Dance, Dance, Dance ". Jej mocne komentarze w stosunku do uczestników tanecznego show zszokowały widzów! Nawet Ida Nowakowska, która w pierwszej edycji była najbardziej wymagająca, zaczęła bronić niektórych występów! W mediach społecznościowych na Annę Muchę wylała się fala krytyki. Psujesz atmosferę tego show - pisali Aktorka postanowiła odpowiedzieć na hejt. W drugim odcinku trochę odpuści? Zobaczcie, co napisała! Zobacz także:  Widzowie "Dance dance dance" ostro oceniają Annę Muchę! "Psujesz atmosferę tego show"! Anna Mucha odpowiada na hejt Anna Mucha już od początku zapowiadała, że nie zamierza być łagodną jurorką.  To dla mnie szansa na zrobienie sobie wrogów - zapowiadała swój udział w show w rozmowie z Party. I nie rzuciła słów na wiatr! Narobienie sobie wrogów to może zbyt duże określenie, ale nie da się ukryć, że jej oceny umiejętności uczestników są bardzo surowe. Internauci nie kryli swojego niezadowolenia spowodowanego zbyt surową krytyką ze strony Anny i postanowili wyrazić swoje zdanie w sieci. Jak do fali hejtu po pierwszym odcinku "Dance, Dance, Dance" podchodzi sama Mucha?  Haters gonna love 😎😈 Karawana idzie dalej 😜 Drugi odcinek @dancedancedancetvp już jutro ! 😉 Oglądajcie 💋 Myślicie, że znowu będzie ostro czy aktorka troszkę odpuści?  Zobacz także:  Anna Mucha do Kasi Sienkiewicz: Czy jesteś mimozą pozbawioną temperamentu? Konflikt w "Dance dance dance"!? Anna Mucha odpowiada na hejt po pierwszym odcinku "Dance, Dance, Dance"         Wyświetl ten post na Instagramie....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner