Rodzina Kotońskich z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Wiedzieliście, że Dajan z "Gogglebox" ma syna? Jego mama pokazała zdjęcie chłopca!

Rodzina Kotońskich z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

"Gogglebox. Przed telewizorem" to program, który bije rekordy popularności. W każdym odcinku razem z ulubionymi bohaterami możemy oglądać znane seriale i produkcje rozrywkowe oraz słuchać ich komentarzy. Widzowie mają już swoich ulubieńców. Jednym z nich jest rodzina Kotońskich. Wiedzieliście, że ta niedawno się powiększyła?

Dajan z "Gogglebox. Przed telewizorem" ma syna

Rodzinę Kotońskich poznaliśmy w momencie, gdy z Agnieszką i Arturem mieszkał jeszcze ich syn, Dajan. Po jakimś czasie chłopak wyprowadził się od rodziców i zamieszkał ze swoją ukochaną, Karoliną. Okazuje się, że ich rodzina się powiększyła! Dajan został ojcem uroczego chłopca, któremu dał na imię Tymek. 

Zobacz także: Sylwia Bomba, Big Boy, a może pan Józef? Wybierz swoich ulubionych komentatorów z "Gogglebox. Przed telewizorem"!

Widać, że ten maluch jest oczkiem w głowie babci. Agnieszka Kotońska chętnie publikuje bowiem zdjęcia z wspólnych spacerów i spotkań. Wygląda na to, że świetnie dogaduje się również ze swoją synową, Karoliną. Jak myślicie, czy już niedługo cała ich rodzinka w powiększonym składzie zasiądzie na kanapie, aby wystąpić w "Gogglebox"?

Chcielibyście tego?

Agnieszka jest zakochana w swoim wnuku:

Chcielibyście zobaczyć ich całą rodzinę w programie TTV

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08