Zbyszek - uczestnik Rolnik szuka żony 4
Facebook
Wszystko jest już jasne!
1/4
Rolnik szuka żony 4 Zbyszek w finale show
Mat. promocyjne

 

Zbyszek był ulubieńcem widzów w 4. edycji show "Rolnik szuka żony". Choć rolnikowi nie udało się znaleźć miłości w programie, widzowie bardzo go polubili i mu kibicowali w dalszych poszukiwaniach drugiej połówki. Co teraz słychać u rolnika? "Rewia" skontaktowała się z nim! Co zdradził? 

Okazuje się, że Zbyszek wygrał w wyborach samorządowych i został radnym Gminy Biskupiec. Nadal jest sołtysem. Czy po programie udało mu się znaleźć miłość? Zaraz po finale "Rolnik szuka żony" okazało się, że rolnik spotyka się z Justyną, kandydatką Karola. Para spędziła razem sylwestra i zaprzyjaźniła się, ale ostatecznie nie zostali parą. Czy teraz w życiu Zbyszka pojawił się ktoś nowy? Zobacz kolejny slajd!

Polecamy: Zbigniewowi z "Rolnik szuka żony" groziła kolejna amputacja! Co więcej wiemy?

2/4
Zbyszek - uczestnik Rolnik szuka żony 4
Facebook

Minął ponad rok od zakończenia 4. edycji show TVP. Czy Zbyszek znalazł nową miłość?

- Nie żałuję znajomości, które nawiązałem, bo zmieniłem się! Wiem już, czego chcę, przestałem się ukrywać. Jestem, jaki jestem, bez prawej dłoni, ale z czystym sercem i z głową, która myśli o przyszłości. Chciałbym mieć kochającą żonę, dzieci, dom, w którym jest szacunek dla mojej mamy - powiedział rolnik w "Rewii".

Spytany o to, czy kogoś ma, był bardzo tajemniczy.

- Jak będę miał pewność, że mogę pochwalić się moją dziewczyną, zrobię to, obiecuję! - dodał rolnik. 

3/4
Zbyszek rozmawia z Martą Manowską
Mat. prasowe

Zbyszek ma za sobą ciężkie doświadczenia. Rolnik  w przeszłości uległ wypadkowi, w wyniku którego stracił dłoń. To był najtrudniejszy dzień w jego życiu. 

- Wciąż pamięta straszny wypadek, ból ręki, krew, pobyt w szpitalu w Nowym Mieście Lubawskim i pierwsze chwile po operacji. Jakby tego było mało, wdało się zakażenie i groziła mu kolejna amputacja - donosi Rewia. 

Okazuje się, że Zbyszka przed kolejną amputacją uratował zabieg w prywatnej klinice, który pomogła załatwić jego siostra. Razem kupili też protezę, za 40 tysięcy złotych, która ostatecznie nie była tak potrzebna, bowiem rolnik nauczył się władać lewą dłonią. 

4/4
Zbyszek z "Rolnik szuka żony" żałuje swojego wyboru?
Facebook

Myślicie, że Zbyszek w końcu znajdzie miłość?

Więcej na temat Rolnik szuka żony