Marietta z "Hotelu Paradise"
Instagram

Czy Marietta wzięłaby ponownie udział w „Hotelu Paradise”? Uczestniczka wspomina swój pobyt na wyspie

Marietta z "Hotelu Paradise"
Instagram

Odkąd Marietta Witkowska wzięła udział w pierwszej edycji "Hotelu Paradise" minął już rok. Jak się okazuje, pamiętna data sprawiła, że zwyciężczyni programu zebrało się na sentymenty. Uczestniczka, która wraz z Chrisem weszła do ścisłego finału opublikowała w mediach społecznościowych prywatne nagrania z czasów, kiedy przygotowywała się do swojej wielkiej przygody. Czy żałuje tego, że wzięła udział w "Hotelu Paradise" i czy zgodziłaby się wystąpić w nim ponownie? Marietta spodziewała się, że zajdzie tak daleko? Sami sprawdźcie, czy będziecie zdziwieni...

Marietta wspomina udział w "Hotelu Paradise". Wzięłaby ponownie udział w programie?

Marietta Witkowska właśnie opublikowała na swoim InstaStories filmik z dnia, w którym pakowała się na wyjazd do "Hotelu Paradise". Jak możemy zauważyć, uczestniczka była bardzo podekscytowana przygodą, jaka czeka ją na rajskim Bali.

Mam nadzieję, że zobaczycie tych moich stylizacji jak najwięcej, że będę tam długo, że będziemy się wspólnie bawić - wy przed telewizorami, ja na Bali. No i co, do zobaczenia! - mówiła.

Kiedy kobieta dotarła na wyspę, szybko okazała się, że została ulubienicą widzów, a fani programu do dziś śledzą jej losy. Choć Chris i Marietta wygrali pierwszą edycję programu, ich związek nie przetrwał próby czasu. Zwycięscy "Hotelu Paradise" w czerwcu 2020 roku ogłosili swoje rozstanie, a już kilka miesięcy później, bo w grudniu, okazało się, że Chris i jego nowa partnerka zostaną rodzicami! Czy dziś Marietta żałuje, że wzięła udział w telewizyjnym show?

Weszłabym do tego hotelu nawet dziś! Piękne wspomnienia - zwierzyła się na Instagramie. 

Z okazji tej wyjątkowej rocznicy Marietta podziękowała wszystkim swoim fanom za wsparcie, jakie otrzymywała od nich w trakcie trwania programu, jak i również po jego zakończeniu, a także życzyła uczestnikom kolejnej edycji powodzenia! Będziecie oglądać "Hotel Paradise 3"?

Zobacz także: Rady Dominiki dla nowych uczestników "Hotelu Paradise". "Człowiek po szkodzie jest mądrzejszy"

 

Mariettcie zebrało się na wspomnienia. Tak wyglądała, kiedy pakowała się na swoją wielką przygodę.

Marietta z "Hotelu Paradise"
Instagram

Gwiazda i zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotelu Paradise" przyznaje, że gdyby mogła, jeszcze raz wziełaby udział w programie!

Marietta z "Hotelu Paradise"
Instagram

Choć związek jej i Chrisa nie przetrwał próby czasu, para rozstała się w pokojowych nastrojach. 

MArietta i Chris z "Hotel Paradise"
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43