TV-Show

Czy Małgosia i Marek z „Sanatorium Miłości” zamieszkali już razem? Zobaczcie, co sami mówią!

Czy Małgosia i Marek z „Sanatorium Miłości” zamieszkali już razem? Zobaczcie, co sami mówią!

To, że Małgosia i Marek z "Sanatorium Miłości" mają się ku sobie wiedzą wszyscy widzowie show TVP. W poprzednich odcinkach dowiedzieliśmy się, że Marek zauroczył się Małgorzatą. W pewnym momencie uczestnik powiedział wprost, że zakochuje się w Małgosi... Korzystając z okazji, podczas prezentacji wiosennej ramówki TVP zapytaliśmy ich jak dalej wygląda ich relacja. Czy starań było jeszcze więcej niż możemy to oglądać na ekranach? Jak mówi Małgorzata, „było miło, były miłe słowa, miłe gesty…”. Czy więc sugestie o wspólnym zamieszkaniu okazały się prawdziwe? Zobaczcie, co uczestnicy „Sanatorium Miłości” powiedzieli przed kamerą Party.

Zobacz też: Marek i Małgorzata z "Sanatorium miłości" są razem? Jest komentarz Marka!

Pasują do siebie? Tak wyglądali na prezentacji ramówki TVP.

Małgorzata i Marek z
East News

Wiesława Kwiatek z Sanatorium szuka żony
TV-Show
Po śmierci męża Wiesława z "Sanatorium miłości" zaczęła spełniać marzenia. To co mówi, jest wzruszające!
Po śmierci męża Wiesława z "Sanatorium miłości" zaczęła spełniać marzenia. To co mówi, jest wzruszające!

  Jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek programu "Sanatorium miłości" jest Wiesława Kwiatek. Jej mąż zmarł, kiedy miał 50 lat. Był jej pierwszą, wielką miłością. Po jego odejściu Wiesława zaczęła spełniać marzenia z młodości, realizować swoje pasje - m.in. kocha taniec! Udało jej się spełnić wiele życzeń, ale o jednym myśli szczególnie! Posłuchajcie naszej rozmowy z Wiesławą Kwiatek z show TVP 1!   Zobacz także:  Nina z "Sanatorium miłości" zdradziła nam, dlaczego jej związki nie przetrwały próby czasu! Jaką radę ma dla mężczyzn?  

Nina z Sanatorium miłości miała wystąpić w programie TVN
East News
TV-Show
Nina z "Sanatorium miłości" miała wystąpić w kultowym programie TVN!
Nina z "Sanatorium miłości" miała wystąpić w kultowym programie TVN!

Nina z  "Sanatorium miłości"  to zdecydowanie najbardziej przebojowa uczestniczka programu TVP. Charyzmatyczna pani Janina "Nina" Busk ma 62 lata i pochodzi z Torunia. W "Sanatorium miłości" , podobnie jak pozostali kuracjusze, poszukuje wielkiej miłości. Nina w rozmowie z "Rewią" zdradziła, że do udziału w programie namówiła ją przyjaciółka. Co jeszcze powiedziała? Okazuje się, że w przeszłości miała wystąpić w hitowym programie TVN!   Dlaczego Nina nie pojawiła się w show TVN? Okazuje się, że pani Nina  18 lat temu chciała wystąpić w programie "Big Brother"! Jak informuje "Rewia" Nina zgłosiła się na casting do pierwszej edycji hitowego reality-show. Według doniesień medialnych Janina Busk przegrała wówczas z Alicją Walczak, która dostała się do "BB".  Zapewniano mnie, że trafię do programu. I mam czekać na telefon od producenta. Nikt wtedy jednak się nie odezwał - przyznała Nina.  Żałujecie, że pani Janina nie wystąpiła w programie "Big Brother"? Myślicie, że w przyszłości zobaczymy ją w innym show? Zobacz także:   Jak uważnie oglądaliście "Sanatorium miłości"? QUIZ   Nina z "Sanatorium miłości" miała wystąpić w 1. edycji programu "Big Brother".

Cezary Mocek
EastNews
TV-Show
"Zauroczyła mnie od pierwszego momentu" Cezary z "Sanatorium miłość" zdradził, która uczestniczka show ma u niego szanse!
"Zauroczyła mnie od pierwszego momentu" Cezary z "Sanatorium miłość" zdradził, która uczestniczka show ma u niego szanse!

Cezary z "Sanatorium miłości" zdradził, która uczestniczka skradła jego serce! Za nami cztery odcinki nowego programu TVP, w którym miłości poszukują osoby wieku 60+. Wszystko wskazuje na to, że na planie show szczęście spotkało Małgosię i Marka, którzy według medialnych doniesień, już po nagraniach zamieszkali razem. Czy Cezary z "Sanatorium miłości" znalazł miłość? A czy współlokator Marka z "Sanatorium miłości" również zakochał się na w programie? Cezary w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, która uczestniczka już na samym początku wpadła mu w oko!  Zobaczcie, co zdradził Cezary z "Sanatorium miłości"! 

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner