Kevin sam w domu Plakat filmu Kevin sam w domu Macaulay Culkin czyta "Playboya" Macaulay Culkin Macaulay Culkin w świątecznym swetrze
Kevin sam w domu
Materiały prasowe/East News
1/5
Kevin sam w domu
Materiały prasowe/East News

Polsat ogłosił decyzję w sprawie emisji komedii "Kevin sam w domu" w Boże Narodzenie. Fani sympatycznego rozrabiaki mogą odetchnąć z ulgą. Stacja tradycyjnie już pokaże film w wigilijny wieczór, informuje portal Wirtualnemedia.pl. Porywające przygody chłopca, który niespodziewanie został sam w domu na Gwiazdkę, na stałe wpisały się już w świąteczną ramówkę stacji. Także i w tym roku nie mogło ich zabraknąć. Film o rezolutnym Kevinie McAllisterze pojawia się w okresie świat bożonarodzeniowych regularnie już od ponad 10 lat.

 

Zobacz też: 6 ciekawostek o filmie "Kevin sam w domu", o których nie miałeś pojęcia!

 

O której godzinie będziemy mogli rodzinnie zasiąść, by obejrzeć film "Kevin sam w domu"? Sprawdź na następnej stronie.

 

Polecamy: Hit internetu: "Kevin sam w domu" jako thriller [WIDEO]

 

Więcej: Co kupić w prezencie na święta wymagającej kobiecie? Propozycje

2/5
Plakat filmu Kevin sam w domu
mat. prasowe

"Kevin sam w domu" pojawi się na antenie Polsatu w wigilię (24 grudnia) o godzinie 20:05.

3/5
Macaulay Culkin czyta "Playboya"
East News

"Kevin sam w domu" co roku jest najchętniej oglądanym filmem w okresie świąt Bożego Narodzenia. W zeszłym roku Kevin przyciągnął przed ekrany telewizorów 4,33 mln widzów.

4/5
Macaulay Culkin
East News

W 2010 roku Polsat próbował zrezygnować z emisji komedii w Boże Narodzenie. Spotkało się to z ogromnym buntem widzów stacji. W internecie powstała akcja przywrócenia "Kevina samego w domu" do świątecznej ramówki. Wzięło w niej udział prawie 50 tys. osób. Ostatecznie stacja zadecydowała o przywróceniu filmu. Od tej pory jest on emitowany co roku.

5/5
Macaulay Culkin w świątecznym swetrze
East News

Będziecie oglądać Kevina również w tym roku?