Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w białych strojach
TYLKO U NAS

"Dance Dance Dance" hitem TVP! Kolejne gwiazdy chcą wystąpić w programie! Co z drugą edycją?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w białych strojach

"Dance Dance Dance" jest wielkim hitem TVP. Program, po sześciu odcinkach, ogląda średnio aż 1,99 mln widzów, co daje Telewizji Publicznej pozycję lidera w paśmie. Czy szykuje się więc druga edycja? Zobacz, co udało nam się w tej sprawie ustalić!

Będzie druga edycja "Dance Dance Dance"?

O drugiej edycji oficjalnie nic jeszcze nie wiadomo. Ale tylko oficjalnie, bo na korytarzach TVP już teraz mówi się o wielkim sukcesie formatu. Nikt więc nie znajduje powodów, dlaczego miałaby nie powstać kolejna odsłona show. Co więcej - z produkcją kontaktują się gwiazdy, które chętnie pojawiłyby się w tanecznym show, także te związane z innymi stacjami! Potencjalni uczestnicy drugiej edycji zachwycają się rozmachem i nowoczesnością show!

Sukces "Dance Dance Dance" przeszedł najśmielsze oczekiwania producentów. Już teraz produkcja odbiera mnóstwo telefonów od samych gwiazd, które są zainteresowane udziałem w show. To naprawdę mocne nazwiska - mówi nam osoba związana z programem.

Najlepszą reklamą dla innych gwiazd są uczestnicy pierwszej edycji, którzy głośno mówią o tym, że udział w "Dance Dance Dance" jest naprawdę wyjątkową przygodą. 

"Dance Dance Dance" - kiedy finał?

Finał pierwszej edycji programu odbędzie się w niedzielę wielkanocną, 21 kwietnia, o godzinie 20:55. W sobotę, kiedy zazwyczaj nadawany był program, TVP 2 pokaże film "Jeden dzień". W najbliższym odcinku o wielki finał będą walczyć trzy pary: Kasia Dziurska i Emilian Gankowski, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Victoria i Patricia Kazadi. Ich występy oceniają: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska oraz Robert Kupisz. Macie już swoich faworytów?

Czy to Wiktoria i Adam wygrają "Dance Dance Dance"?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w białych strojach

Solowy występ Kasi Dziurskiej z poprzedniego odcinka zachwycił wszystkich!

Kasia Dziurska w blond peruce
EastNews

Zobacz także: "Dance Dance Dance": Po występie Kasi Dziurskiej wszyscy płakali. A kto odpadł? Zobacz relację!

Więcej na temat Dance, Dance, Dance
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08