Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Skandale i wpadki w programie "Big Brother"
East News
TV-Show

Czy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do "Big Brothera"? Padła zdecydowana deklaracja

Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla "Dzień DObry TVN" zdradziła, czy ma zamiar wrócić do pracy w telewizji

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po nagłej śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka, do której doszło w sierpniu. Dziennikarka w rozmowie z Dorotą Wellman opowiedziała między innymi o ostatnim filmie wyprodukowanym przez jej ukochanego. Oprócz tego szczerze wyznała, jak radzi sobie bez Piotra. 

Dorota Wellman spytała również o to, co spędza sen z powiek fanom Agnieszki Woźniak-Starak. Czy zobaczymy ją jeszcze na szklanym ekranie w roli prowadzącej? Zobaczcie, co wyznała gwiazda TVN!

Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowy sposób wsparła Gabi Drzewiecką. Jak ona to komentuje?

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do "Big Brothera"?

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą dramatyczne chwile. Podczas odpoczynku na Mazurach jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku wypadku, do którego doszło w połowie sierpnia na jeziorze Kisajno. Dziennikarka w rozmowie z Dorotą Wellman wyznała, że mąż zostawił jej wiele siły do walki z tragedią, z którą przyszło jej się zmierzyć. 

Patrzę na przyszłość z jakąś ciekawością i siłą i mam poczucie, że nic gorszego mnie w życiu nie spotka. Piotrek zostawił mi dużo siły i mało lęku przed przyszłością. Można się poddać, nie wstać z łóżka, ale ja każdego dnia walczyłam, żeby to zrobić, żeby się umyć, żeby rozmawiać. Wiedziałam, że jak przestanę, to będzie już koniec. Był taki dzień, gdy gadałam przez 15 godzin i prawie straciłam głos. To ważne, żeby rozmawiać, żeby przepracować to - wyznaje Agnieszka.

Czy dziennikarka myślała już o swojej dalszej karierze? Wróci do telewizji, gdzie prowadziła między innymi program "Big Brothera"? A może ma na siebie inny pomysł?

Chyba do takiego świata nie chcę wracać. Na początku myślałam, że w ogóle nie chcę wracać, że muszę zmienić ten mój świat. Chciałam wyjechać na Podhale, moi górale mnie do tego zachęcali. A później zaczęło się tutaj sporo dziać, zaangażowałam się w kilka projektów. Pomyślałam, że jednak boję się stąd wyrywać, boję się odciąć. Tęsknię za telewizją. Nie sądzę, żebym wróciła do rozrywki... Ale na razie nie mam pomysłu na to, co mogłabym robić. Wydarzyło się coś takiego, co postawiło wyraźną kreskę. Wiem, że nie chcę wracać do tego, co było - stwierdziła Agnieszka Woźniak-Starak. 

Czy to oznacza, że nie zobaczymy jej już w "Big Brotherze"? Czas pokaże...

Agnieszka Woźniak-Starak świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej "Big Brothera"

Magda z Big Brothera, Agnieszka Woźniak-Starak
East News

Jej miejsce zajęła Gabi Drzewiecka, która również świetnie odnalazła się w tym programie 

Gabi Drzewiecka w programie
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Madzia Wójcik i Agnieszka Woźniak-Starak podczas finału programu "Big Brother"
East News
TV-Show
Madzia z "Big Brothera" o swojej relacji z Agnieszką Woźniak-Starak. Żałuje, że zabraknie jej w show?
Madzia z "Big Brothera" o swojej relacji z Agnieszką Woźniak-Starak. Żałuje, że zabraknie jej w show?

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w nowej edycji "Big Brothera" zabraknie Agnieszki Woźniak-Starak . Dziennikarka przeżywa osobisty dramat i po tragicznej śmierci swojego męża wycofała się z życia publicznego. Edward Miszczak ogłosił w programie "Dzień Dobry TVN", że jej miejsce zajmie Gabi Drzewiecka . Będzie to dla niej spore wyzwanie, ponieważ - jak sama przyznaje - Agnieszka zawiesiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zobacz także:  Gabi Drzewiecka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w "Big Brotherze". Długo się wahała? Co o tych zmianach sądzi Madzia Wójcik, zwyciężczyni poprzedniej edycji "Big Brothera"? Czy przyjaźniła się z Agnieszką Woźniak-Starak? Zobacz, co zdradziła przed kamerami Party.pl! Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wycofać się z show-biznesu, aby móc w spokoju dojść do siebie po tragedii, jaka ją spotkała Myślicie, że Gabi Drzewiecka sprawdzi się w roli prowadzącej "Big Brothera"? Zobacz także:  Madzia z "Big Brothera" sama pozuje na ściance Flesz Fashion Night! A co z Olehem?

Agnieszka Woźniak-Starak w kolorowym swetrze
Instagram
Newsy
Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak. Padło wiele wzruszających słów. "Nic gorszego mnie w życiu nie spotka"
Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka opowiedziała między innymi o jego ostatnim filmie "Ukryta gra"

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się udzielić pierwszego wywiadu po tragicznej śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka . Jest to związane z premierą ostatniego wyprodukowanego przez niego filmu "Ukryta gra", który miał swoją premierę 8 listopada . Zobacz także:  Wzruszający hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka na premierze "Ukrytej gry". Kiedy to się stało, wszyscy zamilkli Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Dorotą Wellman opowiedziała między innymi o problemach, jakie na swojej drodze spotkał Piotrek, gdy powstawała ta produkcja. Podczas wywiadu nie brakowało także wzruszających momentów... Zobaczcie sami! Wywiad Agnieszki Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Dorotą Wellman przyznała, że premiera "Ukrytej gry" była dla niej abstrakcyjnym doznaniem. Jednak dzięki temu, żeby przy niej przyjaciele, z siłą przetrwała każdy moment zwątpienia. Dziennikarka miała swój czynny udział w produkcji filmu. Zrealizowała między innymi tzw. "making of". Dzięki niej widzowie mogą zajrzeć za kulisy tej produkcji.  Jest tam sporo Piotrka, ponieważ zamieściłam tam wywiady, które z nim robiłam. Praca z mężem jest ciężka. Później do mnie dotarło, że bardzo go stresowało, że to ja z nim rozmawiałam, bo ciągle go poprawiałam - wyznała dziennikarka.  Dorota Wellman spytała Agnieszkę, co dzieje się w jej głowie, gdy ogląda making of z Piotrkiem. Making of oglądam tak, że na moje potrzeby fragmenty z Piotrem zostały wycięte. Nie oglądam, nie jestem w stanie. Na premierze, gdy puszczono jego głos, zatkałam uszy - przyznała wzruszona Agnieszka Woźniak-Starak.  Dziennikarka wyznała również, że chce kontynuować pracę swojego męża i zrealizować projekty, o których...

agnieszka woźniak-satarak w czarnej marynarce
East News
Newsy
Niezwykłe wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN". Wciąż czuje obecność męża? „Nadal wierzę”
Podczas jednego z odcinków "Dzień Dobry TVN", Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na niezwykłe wyznanie na wizji.

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża, wycofała się ze świata show-biznesu i życia towarzyskiego. Fani dziennikarki długo czekali na jej powrót, który nastąpił niemal rok później. Najpierw gwiazda pojawiła się z własną audycją w Newonce.radio, a następnie wraz z Ewą Drzyzgą zasiadła na fotelach "Dzień Dobry TVN" w roli prowadzącej. Teraz, w jednym z odcinków porannego programu, Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na szczere wyznanie. Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła wielką stratę: "Dziękuję, że byłeś przy mnie. Do zobaczenia!" Niezwykłe wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak. W co wierzy gwiazda? Podczas jednego z listopadowych odcinków "Dzień Dobry TVN", Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga gościły w studiu Bogumiła Van Den Broecka, z którym rozmawiały na temat zjawisk paranormalnych. W ożywionej dyskusji brał udział również fizyk medyczny, Darek Aksamit. Kiedy dziennikarki zapowiadały swoich gości, Agnieszka Woźniak-Starak nagle zapytała współprowadzącą, czy wierzy w duchy. Choć Ewa Drzyzga nie udzieliła jasnej odpowiedzi na to pytanie, była prowadząca „Big Brothera” nie miała żadnych wątpliwości: Ja w nie wierzę i nie dam się przekonać, że jest inaczej. Jak przyznała z zawadiackim uśmiechem na twarzy w dalszej części rozmowy, ma powody, by w nie wierzyć. Agnieszka Woźniak-Starak była odporna na wszelkie argumenty. Ja mam powody. Nauka ogranicza nas tylko do materialnych dowodów, zatrzymujemy się wyłącznie na tym co materialne, oddzielamy się tak naprawdę od naszej duchowości - oceniła. - Ja mimo wszystko zostanę przy swoim, nadal wierzę - dodała na koniec. Agnieszka Woźniak-Starak wielokrotnie powtarzała, że po stracie męża to rodzina, a także wsparcie i energia, jaką...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner