Taniec z Gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami" znika z anteny! Wiemy, dlaczego nie zobaczymy kolejnego odcinka

Taniec z Gwiazdami

Za nami 101. odcinków "Tańca z Gwiazdami"! W piątek, 25 października Basia Kurdej-Szatan, Magda Bereda, Damian Kordas, Monika Miller, Sandra Kubicka i po raz ostatni - jak się okazało - Ola Kot, zmierzyli się z wyzwaniami na parkiecie. Iwona Pavlović nie szczędziła słów krytyki, jednak w tym tygodniu nie będzie mogła oceniać występów uczestników. "Taniec z Gwiazdami" znika bowiem z anteny! Dlaczego? 

Taniec z Gwiazdami, 1 listopada 

W tym tygodniu nie zobaczymy nowego odcinka "Tańca z Gwiazdami"! Uczestnicy nie wyjdą na parkiet i nie zatańczą rumby, salsy i jive'a. 1 listopada Polsat nie pokaże kolejnego odcinka programu. Oczywiście, wszystko jest spowodowane wyjątkowym dniem, bo 1 listopada przypada Wszystkich Świętych. 

Zobacz także: Na co Sandra Kubicka chce wydać wygraną z "Tańca z Gwiazdami"? Posłuchajcie!

1 listopada o godzinie 20:00 na antenie Polsatu obejrzymy film "Slumdog. Milioner z ulicy". Kolejny odcinek tanecznego show zostanie wyemitowany dopiero w kolejnym tygodniu, w piątek 8 listopada. Dowiemy się wtedy, kto ma szansę walczyć o finał jubileuszowej edycji. A Wy macie już swojego faworyta w walce o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych? Oczywiście trzymamy kciuki za wszystkie gwiazdy, ale jak dobrze wiemy zwycięzca może być tylko jeden! 

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku z programem pożegnała się Ola Kot i jej partner Tomek Barański. Parze świetnie szło na parkiecie, jednak widzowie zagłosowali inaczej.

Napisz w komentarzu, kto powinien wygrać tę edycję "Tańca z Gwiazdami"! 

Czy Basia Kurdej-Szatan wygra "Taniec z Gwiazdami"?

Basia Kurdej Szatan
Wiktoria Gąsiewska

A może będzie to Magda Bereda?

Magda Bereda i Kamil Kuroczko
Instagram

 

Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10