Marta Manowska w camelowym płaszczu

Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” zdradza kulisy programu: „Psycholog okazał się niezbędny"

Marta Manowska w camelowym płaszczu

Jak wygląda kręcenie programu "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska twierdzi, że nie ma żadnego koloryzowania czy podkręcania. Gospodyni programu opowiedziała co się dzieje, gdy ekipa filmowa pojawia się u bohaterów programu.

Bohaterowie ubierają się sami. Nawet ich nie malujemy. Jeśli któraś dziewczyna maluje sobie ciemne cienie, to jest jej znak charakterystyczny, więc nie ingerujemy. W domu, gdzie trwają nagrania, likwidujemy tylko to, co nie może pojawić się w telewizji, np. alkohol, stojący czasem w widocznym miejscu. (...) Jedyne poważne obostrzenie jest takie, że nie pokazujemy w programie dzieci - opowiada Manowska w Twoim Stylu.

Psycholog w Rolnik szuka żony

Na planie jest też psycholog, bo zdarzają się sytuacje, jak przy pierwszej edycji, że rozczarowanie z powodu odrzucenia jest naprawdę wielkie...

W zeszłej edycji dziewczyna, która odpadła na początkowym etapie, zrozpaczona uciekła do lasu. Psycholog okazał się niezbędny. Rodzice wysłali ją z przykazem: bez Adama nie wracaj. Od początku czuła presję, nie umiała pogodzić się z porażką.

Psycholog rozmawia z uczestnikami i sprawdza, w jakiej są kondycji. W czasie kręcenia Rolnik szuka żony sąsiedzi uczestników są bardzo zainteresowani ekipą filmową.

Stoją przed domami i machają, podglądają i zastanawiają się, co się dzieje. Jeden z uczestników opowiadał, że kiedy program się rozkręcił, lokalni dziennikarze wisieli na dachu jego sąsiadów, żeby zrobić zdjęcie. Na wsi u innych przesunięto porę różańca odmawianego przy kapliczce, bo kolidowała z godziną emisji programu - czytamy w Twoim Stylu.

Więcej o kulisach programu na pewno usłyszycie w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony", który będzie można obejrzeć w drugi dzień świąt.

Zobacz: Były facet sfinansował jej wielki dom? Ania z "Rolnik szuka żony" nie wytrzymała i skomentowała plotki!

 

Marta Manowska jest częstym gościem programów w TVP i opowiada, co się dzieje w Rolnik szuka żony:

Marta Manowska w czarnej mini ze wzorami i szpilkach nude
Eastnews

 

Marta Manowska z uczestnikami pierwszej edycji Rolnik szuka żony:

Rolnik szuka żony - skargi na program do KRRiT

 

Marta Manowska z uczestnikami drugiej edycji Rolnik szuka żony:

Marta Manowska w zółtej sukience i uczestnicy Rolnik szuka żony 2 w garniturach
Facebook

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17