Macademian Girl, Rafał Maserak w TZG
East News

Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"?! Dziś znika z anteny Polsatu

Macademian Girl, Rafał Maserak w TZG
East News

Tyle emocji i wzruszeń w "Tańcu z gwiazdami" dawno nie przeżywaliśmy. Ostatni, wyemitowany w piątek 12 kwietnia, odcinek show Polsatu przyniósł m.in. wiele szczęścia Joannie Mazur. Niewidoma biegaczka i wielka gwiazda tej edycji show, która mieszkała dotąd w bardzo skromnych warunkach w pokoiku w internacie, dostała w nim klucze do własnego mieszkania.

Jednak na kolejną porcję emocji przyjdzie nam poczekać, bowiem dziś - w piątek 19 kwietnia "Taniec z gwiazdami" spada z anteny Polsatu. Dlaczego?

Co z "Tańcem z gwiazdami" w Wielki Piątek?

Dziś Wielki Piątek, wielkie święto dla wszystkich osób wierzących. Czas skupienia i zadumy nad śmiercią Chrystusa. Nic dziwnego, że w takim dniu rozrywkowe show spada z anteny. Zamiast niego o godz. 20.05 na Polsacie zobaczymy filmowy klasyk "Skazani na Shawshank".

"Taniec z gwiazdami" wróci już po świętach - w kolejny piątek. Po odpadnięciu z programu Agnieszki Radwańskiej zobaczymy na parkiecie już tylko 5 par: Tamarę Gonzalez Pereę i Rafała Maseraka, Jakuba Kucnera i Lenkę Klimentovą, Mariusza Węgłowskiego i Kasię Vu Manh, Joannę Mazur i Janka Klimenta oraz Tomasza "Gimpera" Działowego i Natalię Głębocką.

Kto tym razem opuści show? 

Zobacz także: Joanna Mazur na okładce magazynu Flesz! Zaczyna nowe życie? Co jeszcze w numerze...

A Wy komu kibicujecie? Joanna jest z pewnością jedną z faworytek show:

Taniec z gwiazdami, Joanna Mazur
East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08