Dagmara Kaźmierska musiała zrezygnować z "Tańca z Gwiazdami" z powodów zdrowotnych. Podczas 8. odcinka pojawiła się jednak na wizji, by oficjalnie pożegnać się z widzami. Przy okazji wydało się co robiła "Królowa życia" podczas emisji odcinka, w którym gdyby nie stan zdrowia, wzięłaby udział.

Reklama

Co Dagmara Kaźmierska robiła podczas "Tańca z Gwiazdami"?

Dagmara Kaźmierska swoim udziałem w "Tańcu z Gwiazdami" wywołała niejedną kontrowersję. Cieszyła się tak dużą sympatią widzów, że nikt nie miał szans z nią w głosowaniu telewidzów. Na parkiecie jednak prezentowała się najsłabiej, nie przejmowała się jednak tym, że idzie jej gorzej niż innym uczestnikom i cieszyła się, że może spełniać swoje marzenia tańcząc w programie. Swój pierwszy taniec zadedykowała ukochanej babci, z którą przed laty oglądała pierwsze edycje. Kontrowersje też wywoływało zachowanie Conana wobec Iwony Pavlović, którego produkcja postanowiła lekko ukarać, sadzając go z daleka od parkietu. Ostatecznie Dagmara Kaźmierska musiała zrezygnować z "Tańca z Gwiazdami" tuż przed ćwierćfinałem, gdzie miała zatańczyć m. in. z synem. Podczas ćwierćfinału "TzG" Dagmara Kaźmierska nagle zabrała głos. Podczas łączenia w programie na żywo pożegnała się z widzami. Skoro nie było jej w studiu, co więc robiła "Królowa życia" w czasie trwania "Tańca z Gwiazdami"?

Dagmara Kaźmierska o rezygnacji z Tańca z Gwiazdami
Adam Jankowski/REPORTER

Dagmara Kaźmierska tuż przed startem ćwierćfinału "Tańca z Gwiazdami" zwróciła się do widzów. Tym razem odcinek programu będzie oglądała w domu u znajomych, zamiast być obecna w studiu w Warszawie:

Ja zaraz lecę do Mańcia i do Pawełka na Taniec z Gwiazdami. Oglądamy, kibicujemy.
Czy Dagmara Kaźmierska zatańczy w finale Tańca z Gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Podczas trwania "Tańca z Gwiazdami", Dagmara Kaźmierska namawiała fanów do głosowania na Roksanę Węgiel, z którą mocno zaprzyjaźniła się na planie programu:

Głosujemy na moją iskierkę
- pisała, podając numer pary i numer do głosowania.

Nawet podczas łączenia na początku ćwierćfinału, podkreśliła, że to właśnie za Roxie trzyma kciuki:

Zobacz także
Teraz wszyscy cudownie tańczą, więc ja nie psuję tego poziomu, ale moje serce jest z Roxie, naszą iskierką.

Roxie Węgiel była zachwycona postawą starszej koleżanki z programu.

Jesteś najukochańsza
- napisała do Dagmary.

Podziękowała jej za tak mocny doping, szczególnie wiedząc, jak wielkie poparcie widzów ma Kaźmierska. Jednak w przypadku Roksany Węgiel nie ma wątpliwości, że talent do tańca broni się sam.

Reklama

Zobacz także: To ostatnia taka edycja "Tańca z Gwiazdami"? Jest gorzej, niż sądziliśmy

Dagmara Kaźmierska kibicuje Roksanie Węgiel w Tańcu z Gwiazdami
Instagram @queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska, Michał Kassin, Roksana Węgiel, Conan Kaźmierski
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama