Odeta Moro w ciąży
1/5
Odeta Moro w ciąży

Jednym z tematów wczorajszego "Dzień dobry TVN" było późne macierzyństwo. Na kanapie zasiadła m.in. Odeta Moro, która spodziewa się dziecka.

Wchodzę w nową przygodę, która jest przygodą na 40-te urodziny. Nie chcę jednak namawiać do tego, żeby czekać z macierzyństwem, bo biologii nie oszukamy, powiedziała Odeta Moro.

Gwiazda wychowuje już 15-letnią córkę Sonię, ale teraz czeka ją rewolucja w życiu prywatnym. Jak dziennikarka czuje się w ciąży? Czy już wie, czy to będzie chłopiec czy dziewczynka? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

 

ZOBACZ: Ciąża po 40-tce? Poznaj gwiazdy, które zdecydowały się na późne macierzyństwo

2/5
Odeta Moro w ciąży wychodzi z Dzień dobry TVN

Odeta Moro kilka tygodni temu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dzieckaTermin porodu wyznaczono jest na jesień. Ojcem dziecka jest Konrad Komornicki, przedsiębiorca, z którym dziennikarka spotyka się od dwóch lat. Gwiazda jest bardzo podekscytowana tym, że znowu zostanie matką. Czy już wie, jakiej płci będzie jej drugie dziecko?

3/5
Odeta Moro w ciąży

Okazuje się, że kilka lat temu drugie dziecko i... jego płeć przepowiedziała Odecie wróżka Aida.

 

Gdy rozwodziłam się z Michałem, moja przyjaciółka Aida pocieszała mnie, że jeszcze ułożę sobie życie, a na ławce rezerwowych czeka na mnie syn. Za chwilę dowiem się, czy ta przepowiednia sprawdzi się w pełni, bo nie znam jeszcze płci dziecka – opowiadała Odeta we "Fleszu".

 

4/5
Odeta Moro z ciążowym brzuszkiem

Odeta Moro była gościem "Dzień dobry TVN", gdzie opowiadała o późnym macierzyństwie. 

Więcej na temat gwiazdy w ciąży