Party Stories
Chris z Hotelu Paradise mocno schudł
Instagram
TYLKO U NAS

Chris z "Hotelu Paradise" mocno schudł w trakcie show! Wiemy ile i jak! 

Hotel Paradise: Chris mocno schudł! Jak wyglądał kiedyś i teraz? Mamy zdjęcia.

Chris z "Hotelu Paradise" jest jednym z najbardziej lubianych uczestników show! Po początkowych turbulencjach mężczyźnie udało stworzyć się zgraną parę z Mariettą. Na jak długo? Tego nie wie nikt - w "Hotelu Paradise" wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie i niczego nie można być pewnym. Fani jednak bardzo kibicują tej parze. Inni zaś zauważyli, że Chris, który na co dzień jest trenerem personalnym, sporo schudł! Nam udało się dowiedzieć ile i jak!

"Hotel Paradise 3": Luiza twierdziła, że Ola miała na nią zły wpływ! Czy po programie nadal się przyjaźnią?!

Chris z "Hotelu Paradise" mocno schudł!

Kilka dni temu Chris na swoim Instgramie zapowiedział, że chciałby zacząć pracę trenera także w Polsce (do tej pory przebywał głównie w Anglii):

Jak dobrze wiecie od 7 lat jestem trenerem personalnym w Londynie 🇬🇧. Postanowiłem również zająć się tym w Polsce, stworzyć nową stronę oraz przetłumaczyć ją na język Polski aby móc robić to co kocham tutaj w 🇵🇱! Już niedługo, znajdziecie tam wszystkie Moje plany treningowe/diety, treningi personalne oraz możliwość prowadzenia online przez Moja osobę - napisał uczestnik show TVN 7.

W trakcie pobytu na Bali, gdzie kręcony był program "Hotel Paradise", Chris nie odpuszczał treningów, namawiał do aktywności również innych uczestników. Ale w grę wchodziły nie tylko ćwiczenia, ale również klimat, lokalna dieta oraz... emocje związane z programem! Udało mu się zrzucić około 8 kilogramów! Jak?

Totalnie inny klimat, balijska dieta, inny rodzaj treningu i emocje! Duża rolę w schudnięciu odebrał upał - cała woda zeszła z organizmu. Było tak gorąco, że ciągle lało się z nas! Dieta - balijskie posiłki były bardzo małe oraz mało bogate w białko... Nie mieliśmy żadnych odżywek białkowych, aby dostarczyć odpowiedniej ilości białka przy takiej diecie dla naszego organizmu, dzięki temu spadła nam masa mięśniowa. Treningi - nie było żadnych ciężarów, aby kontynuować nasze treningi siłowe, używaliśmy stołków, gum, ławek oraz TRX w różnicowany sposób. Postawiłem bardziej na treningi cardio typu HIIT zamiast treningów siłowych podczas pobytu. Plus emocje - ciągły stres hamowały wszystkim apetyt - mówi Chris w rozmowie z Party.pl.

Chris czuje się jednak lepiej szczuplejszy i nie ma zamiaru wracać do poprzedniej wagi:

Zdałem sobie sprawę, że lepiej czuję się w takiej wadze, jaką mam teraz, czuję się zdrowszy, szybszy i mam lepsze samopoczucie. No i oczywiście znajomi również potwierdzili, że w takiej wadze wyglądam znacznie lepiej i naturalniej - przekonuje Chris.

Zobaczcie ostatnie zdjęcia Chrisa! 

Chris z Hotelu Paradise schudł

Chris z Hotelu Paradise schudł

A tak Chris wyglądał na samym początku, kiedy wchodził do "Hotelu Paradise"

Hotel Paradise Chris
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Quiz z Hotelu Paradise
EastNews
TV-Show
QUIZ! Jak uważnie oglądasz "Hotel Paradise"? Sprawdź się!

"Hotel Paradise" z Klaudią El Dursi okazał się hitem stacji TVN7. Za nami już kilka tygodni intryg, sojuszy, romansów na gorącej wyspie Bali! Jak uważnie śledzisz losy uczestników - Chrisa, Marietty, Sandry, Maćka, Violi? Kto się z kim przyjaźni, a kto z kim rywalizuje? Sprawdź się w naszym quizie na temat "Hotelu Paradise"! Czas start!

Zobacz takżeQUIZ: Jak dużo wiesz o Klaudii El Dursi, prowadzącej "Hotel Paradise"?! Sprawdź się!

"Hotel Paradise" z Klaudią El Dursi okazał się hitem stacji TVN7. Za nami już kilka tygodni intryg, sojuszy, romansów na gorącej wyspie Bali! Jak uważnie śledzisz losy uczestników - Chrisa, Marietty, Sandry, Maćka, Violi? Kto się z kim przyjaźni, a kto z kim rywalizuje? Sprawdź się w naszym quizie na temat "Hotelu Paradise"! Czas start! Zobacz także :  QUIZ: Jak dużo wiesz o Klaudii El Dursi, prowadzącej "Hotel Paradise"?! Sprawdź się!

Sandra Hotel Paradise
Instagram
Newsy
Sandra z "Hotel Paradise" o krytycznych komentarzach do programu! Jak na nie reaguje?
Sandra z "Hotel Paradise" musiała zmierzyć się z krytycznymi opiniami widzów programu. Jak je przyjęła?

Sandra z " Hotel Paradise " w pierwszych odcinkach programu dała się poznać jako jedna z sojuszniczek Lexi. Widać, że obie kobiety doskonale się dogadują i po zakończeniu emisji nadal się przyjaźnią. A jak Sandra reaguje na krytyczne komentarze po programie? Oglądała pierwszy odcinek "Hotel Paradise"? W krótkim wywiadzie uczestniczka zdradziła Party.pl, jak podchodzi do hejtu w Internecie. Sandra zdradziła coś jeszcze na temat swojego życia prywatnego. Obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się, gdzie teraz mieszka! Zobacz także:  Konflikt między Mariettą a Lexi w "Hotel Paradise" narasta! Pierwszy wielki spisek w programie!  

Marietta Hotel Paradise
Instagram/ Marietta Hotel Paradise
Newsy
"Hotel Paradise": Tego żałuje Marietta! "Gdybym wiedziała o tym wcześniej, nigdy bym do tego nie dopuściła!" 

W dzisiejszym odcinku " Hotel Paradise - powrót z raju " uczestnicy opowiedzieli o tym, czego najbardziej im brakowało na Bali. Okazuje się, że mieli problem z intymnością, brakiem kontaktu ze światem oraz z jedzeniem.  Marietta zdradziła, czego najbardziej żałuje. Jeszcze w programie widać, było jak mocno przeżyła hejt, który na nią spadł. Co by zmieniła, gdyby mogła wziąć udział w programie jeszcze raz? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Takiego Adama nie znaliśmy! "Sam nie przypuszczałem, że się tym wzruszę..." "Hotel Paradise": Czego najbardziej żałuje Marietta?  Uczestnicy "Hotelu Paradise" wspominali dziś to, czego najbardziej brakowało im na Bali. Przez cały pobyt byli odcięci od telefonów i łapali się na tym, że chętnie by z niego skorzystali. Viola i Marietta zastanawiały się, czy ich rodzice się o nich nie martwią. Uczestnikom brakowało również polskiego jedzenia, chociaż nie narzekali na smak lokalnych przysmaków.  Z początku mieliśmy problem, bo porcje były zbyt małe. - powiedział Adam Z kolei Chris zdradził ile schudł podczas pobytu w programie:  Schudłem na Bali z 8-10 kg  Kolejną kwestią była intymność. Niektórzy krępowali się korzystać z łazienki:  Jak wiem, że moje ciało przyczynia się do sztuki nie mam z tym problemu, jednak w takich codziennych sytuacjach było inaczej. Z kolei Marietta ciągle myślała o tym, że program z jej udziałem będzie oglądała rodzina i nie chciała im przysporzyć żadnych powodów do wstydu.  Podczas "pandory" padło również sporo pytań urodowych. Wiedzieliście, że uczestnicy pierwszej edycji tak wielką uwagę przywiązują do wyglądu? Zapytano Sandrę, czy bała się, że skończą jej się kosmetyki:...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner