"Big Brother" wraca na antenę TVN po 11 latach przerwy. Ten szalenie popularny reality show wystartuje 17 marca (niedziela) o godzinie 20.00. Widzowie będą mogli oglądać go codziennie na antenie TVN7. Do tej pory produkcja trzymała w tajemnicy kogo zobaczymy w domu Wielkiego Brata. Jednak tydzień przed startem programu ujawniono dwa nazwiska. Co ciekawe, tylko jedna z tych osób zagości w "Big Brotherze". Jak to możliwe? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/3

"Big Brother": uczestnicy reality show

Castingi do nowej edycji "Big Brothera" trwały od kilku tygodni. W ich efekcie wyłoniono 14 uczestników, którzy już 17 marca wejdą do domu Wielkiego Brata. Jak się okazuje, tego wieczora dołączy do nich również jeszcze jedna osoba. Wyłonią ją widzowie w głosowaniu sms-owym, które wystartowało 10 marca. Wtedy też przedstawiono tych dwóch śmiałków, którzy chcą wziąć udział w reality show. Na kogo postawią widzowie? 

 

2/3

Jedną z osób, na które mogą głosować widzowie, jest Agnieszka Raczyńska. 26-latka na co dzień mieszka w Londynie. Niedawno ukończyła studia o profilu media, marketing i PR w Wielkiej Brytanii. Pracowała również jako menedżer w Selfridges w Londynie. Z kim będzie konkurowała Agnieszka? Zobaczcie poniżej! 

3/3

Przeciwnikiem Agnieszki będzie Maciej Borowicz. Pochodzący z Poznania 31-latek znany jest jako DJ Matthew Clarck. Maciek z pewnością wie, co to dobra zabawa. Czy to on zamieszka w domu Wielkiego Brata?

Dodajmy, że podobny zabieg zastosowano już podczas 2. edycji "Big Brothera" w 2001 roku. Do domu Wielkiego Brata wprowadzono wtedy na próbę 6 osób - 3 kobiety i 3 mężczyzn. Po tygodniu widzowie zdecydowali, które dwie osoby zostaną w dalszej grze. Tego samego wieczora dołączyli do nich pozostali uczestnicy, którzy zostali wybrani na castingach. 

Zobacz także: Zwyciężczyni "Projekt Lady" wystąpi w Big Brotherze? Zobaczcie!

Więcej na temat Big Brother