Beata Tyszkiewicz zniknie z "Tańca z Gwiazdami"? Beata Tyszkiewicz Beata Tyszkiewicz Beata Tyszkiewicz z żoną na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu Jurorzy Tańca z gwiazdami - Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Beata Tyszkiewicz, Michał Malitowski
Beata Tyszkiewicz zniknie z "Tańca z Gwiazdami"?
ONS
1/5
Beata Tyszkiewicz zniknie z "Tańca z Gwiazdami"?
ONS

Beata Tyszkiewicz skomentowała medialne doniesienia dotyczące jej dalszych losów w programie "Taniec z Gwiazdami"! Od kilku miesięcy pojawiają się niepokojące informacje o stanie zdrowia uwielbianej przez widzów aktorki i jurorki tanecznego show. Niestety, teraz w jednym z tygodników pojawiły się również plotki, że ze względu na problemy ze zdrowiem Beata Tyszkiewicz nie będzie już jurorką w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Teraz medialne doniesienia na swój temat postanowiła skomentować sama gwiazda. Czy rzeczywiście zabraknie jej w tanecznym show? 

Zobaczcie, co powiedziała Beata Tyszkiewicz! 

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala. W jakim stanie jest aktorka?

2/5
Beata Tyszkiewicz
ONS.pl

Beata Tyszkiewicz w rozmowie z portalem viva.pl odniosła się do medialnych plotek dotyczących jej udziału w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Potwierdza czy zaprzecza? Odpowiedź aktorki nie pozostawia wątpliwości! 

Nie ma czego tutaj komentować, jest jeszcze za wcześnie na takie rozmowy. Bardzo dobrze znam Ninę Terentiew, na pewno by mi o tym powiedziała, gdyby miała takie plany. To jakaś kaczka, wygląda to na temat zastępczy. Tu naprawdę nie ma o czym pisać. Nie mam czego dementować, bo to po prostu niepoważne- powiedziała gwiazda.

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz o swoim stanie zdrowia: "Jestem w szponach choroby". Gwiazda rzuci palenie?

3/5
Beata Tyszkiewicz
ONS.pl

O problemach ze zdrowiem Beaty Tyszkiewicz media informują już od kilku miesięcy. Na początku roku aktorka przeszła zawał i trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację udrożnienia tętnicy wieńcowej. 

4/5
Beata Tyszkiewicz z żoną na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
ONS

Wyszłam z rana ze szpitala, więc jak widzicie jest ze mną dobrze, bo inaczej by mnie przecież nie wypuścili. Wszystkich proszę, by się już nie martwić, bo optymistycznie patrzę w przyszłość i jest ze mną w miarę dobrze. Teraz muszę dużo odpoczywać- w czerwcu zapewniała aktorka.

5/5
Jurorzy Tańca z gwiazdami - Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Beata Tyszkiewicz, Michał Malitowski
ONS