Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Ania Wyszkoni o wsparciu dzieci w "Tańcu z gwiazdami"
ONS
TV-Show

Ania Wyszkoni odbiera sobie szansę na wygraną w "Tańcu z gwiazdami"

Dobrą podjęła decyzję?

Anna Wyszkoni ma ogromne szanse na zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami". Od początku zbierała najwyższe noty, a choreografie wokalistki i jej partnera Jana Klimenta zachwycają jury. W programie mocno kibicują Wyszkoni dzieci i partner, Maciej Durczok. Zobacz: Spektakularne kostiumy gwiazd na Halloween w "Tańcu z gwiazdami"

Gwiazda nie ukrywała, że udział w programie to dla niej duże wyzwanie. Jak sama przyznała producenci proponowali jej to wielokrotnie, ale ona za każdym razem odmawiała. Do podjęcia takiej decyzji namówili ją przyjaciele, którzy są jej wiernymi fanami. Oprócz nich dużym wsparciem dla piosenkarki są dzieci. Przyznała nawet, że jej młodsza córka była raz w programie:

[Pola] Raz była w programie i bardzo chciałabym ją zabrać ponownie, bo wsparcie bliskich jest tu mocno odczuwalne. Mój syn Tobiasz też bardzo mi kibicuje. Co tydzień mówi: "Mamo, trzymam kciuki, jestem z ciebie dumny". To cudowne. - powiedziała Wyszkoni w wywiadzie dla Show.


Kiedy starszy syn nie może pojawić się w na planie to wspiera mamę myślami i SMS-ami:

Na szczęście nie szaleje. Zabezpieczyłam się wcześniej przed astronomicznymi rachunkami, syn ma telefon na kartę, a nie na abonament.


Ma szansę na wygraną?

Zobacz: Anna Wyszkoni wychodzi za mąż. Szczegóły wygadał jej partner
 
 

Córka sprawiła Wyszkoni ogromną niespodziankę:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Wyszkoni o Bogu
ONS
Newsy
Świadectwo nawrócenia Ani Wyszkoni w dwutygdniku: Jestem osobą głęboko wierzącą
Głębokie refleksje artystki

Anna Wyszkoni wielkimi krokami zbliża się do zwycięstwa w " Tańcu z Gwiazdami ". Za każdy taniec wychwalana jest pod niebiosa przez jurorów. Może też liczyć na wsparcie swojej najbliższej rodziny, zwłaszcza dzieci i partnera, Macieja Durczaka. Przypomnijmy: Wyszkoni najlepsza na parkiecie. Córka sprawiła jej wielką niespodziankę Dla piosenkarki ważnym wsparciem jest również wiara w Boga, o którym nigdy nie wstydzi się mówić w mediach. W rozmowie z "Show" opowiedziała, że została wychowana w głębokiej wierze : Jestem osoba głęboko wierzącą. Ciągle czuję obecność anioła, który mnie chroni. To daje mi poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny. To daje mi poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Jeśli ktoś prowadzi mnie w danym kierunku, to wiem, że tam ma mnie spotkać coś, co będzie miało na mnie wpływ i jest mi do czegoś potrzebne. Czasem to nie są łatwe wydarzenia, bywa trudno, ale to zawsze prowadzi do lepszego. Wiara jest we mnie, w moim sercu i chętnie o tym opowiadam. Nie raz siedzę w ciszy i po prostu rozmawiam z Bogiem. Piosenka "Wiem, że jesteś tam" nie znalazła się w moim repertuarze przypadkiem. To jest prywatna modlitwa - mówi Wyszkoni Wiedzieliście o tym? Zobacz: Anna Wyszkoni wychodzi za mąż. Szczegół wygadał jej partner Anna Wyszkoni w "Tańcu z Gwiazdami":

Anna Wyszkoni wychodzi za mąż
ONS
Newsy
Anna Wyszkoni wychodzi za mąż. Szczegół wygadał jej partner
Kiedy odbędzie się ceremonia?

Anna Wyszkoni wielkimi krokami zbliża się do zwycięstwa w programie " Taniec z Gwiazdami ". Wokalistka na parkiecie radzi sobie znakomicie od pierwszego odcinka. W show może liczyć na wsparcie córki oraz partnera, Macieja Durczaka . Przypomnijmy: Wyszkoni najlepsza na parkiecie. Córka sprawiła jej wielką niespodziankę Już niedługo artystka i jej narzeczony oraz menadżer będą obchodzić 10. rocznicę swojego związku. Ich znajomi ciągle zadają jedno pytanie - kiedy ślub? Na to pytanie w rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie" odpowiedział Durczak, który poinformował, że ceremonia niedługo się odbędzie, ale niestety, na pewno nie tym roku: Rozmawiamy o tym... oboje tego chcemy. Kiedy? W tym roku na pewno już nie zdążymy. A nie chcemy robić tego pospiesznie, byle jak. To ma być wyjątkowy moment. Nadejdzie. I to już niedługo - mówi Maciej Czekamy więc z niecierpliwością. Zobacz: Wyszkoni postawiła warunek producentom "TzG". To jedyny taki przypadek Anna Wyszkoni w "Tańcu z Gwiazdami":

Justyna Żyła
TV-Show
Syn Justyny Żyły nie będzie wspierał jej w "Tańcu z Gwiazdami"! Dlaczego?
Syn Justyny Żyły nie będzie wspierał jej w "Tańcu z Gwiazdami"! Dlaczego?

Wiosną na antenie Polsatu pojawi się kolejny sezon tanecznego programu, mianowicie " Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" . W 9. sezonie rozrywkowego show o Kryształową Kulę powalczą m.in.  Agnieszka Radwańska , Czadomen, Qczaj, Macademian Girl, Gimper i Justyna Żyła! Ostatnia z wymienionych gwiazd właśnie udostępniła w sieci nietypowy post. Okazało się, że była żona skoczka nie otrzyma wsparcia od jednego ze swoich dzieci! Co się stało? Kuba Żyła nie wesprze mamy w "Tańcu z Gwiazdami" Tuż po rozwodzie z Piotrem Żyłą,  Justyna Żyła skupiła się na swojej karierze. 32-latka przyjęła propozycję poprowadzenia autorskiego programu. Na antenie Active Family Justyna pomaga pogodzić się ze sobą skłóconym parom. Była żona skoczka prowadzi również kanał w serwisie YouTube dotyczący gotowania. Jak i na początku roku po raz pierwszy zdecydowała się na wzięcie udziału w tanecznym show, mianowicie w "Tańcu z Gwiazdami"!  Zobacz także:  Justyna Żyła zrobiła sobie tatuaż! Dla Piotra? Zobacz, jak wygląda! Wiadomo już, że Justynę tańca towarzyskiego nauczy  Tomasz Barański . Czy były partner Edyty Herbuś zaprowadzi ją do finału? Tego nie jest pewien jej syn, Kuba! Jak się okazuje starsza pociecha gwiazdy, gdy zacznie się show nie będzie trzymać kciuków za mamę. Dlaczego?  Mama! W "Tańcu z gwiazdami" głosuje się smsami, tak? To ja wysyłać będę na Czadomena! - powiedział Kuba. Justyna rozmową z 12-letnim synem pochwaliła się na Instagramie. Jak widać syn Żyłów uwielbia disco polo i udział Czadomena w programie bardzo go cieszy. Młodsza pociecha gwiazdy, Karolinka powiedziała, że będzie głosować na mamę. Czy Justyna okaże się lepsza od Czadomena? Na to pytanie odpowiedź poznamy już za kilkanaście dni!  Kto zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"? Na parkiecie Justyna Żyła zmierzy się nie tylko z Czadomenem, ale i...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner