Anna Mucha w białej sukience w Dance Dance Dance
TVP

Anna Mucha ostro skrytykowana przez bardzo znanego piłkarza! Poszło o jej płacz w "Dance Dance Dance"

Anna Mucha w białej sukience w Dance Dance Dance
TVP

Wczorajszy odcinek "Dance Dance Dance" przyniósł ogromne emocje. Anna Mucha, po występie duetu Fit Lovers, popłakała się ze wzruszenia! Aktorka przyznała parze najwyższą notę:

Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję - mówiła ze łzami w oczach jurorka „Dance Dance Dance”

Co ciekawe, jej emocjonalna reakcja spotkała się z krytyką... Jakuba Rzeźniczaka, znanego piłkarza! Co napisał?

 

Flesz ewydanie

 

Jakub Rzeźniczak krytykuje Annę Muchę

W trakcie sobotniego odcinka Anna Mucha na Instagramie pokazała zdjęcie swojej niebanalnej stylizacji i zapytała fanów, czy oglądają "Dance Dance Dance". Wśród komentujących pojawiła się opinia piłkarza, Jakuba Rzeźniczaka, który twierdzi, że emocje gwiazdy "M jak miłość" były udawane. Co dokładnie napisał Kuba?

Weź przykład z @robert_kupisz jak opisywać emocje a nie je udawać...

Anna Mucha na razie nie odpowiedziała na zaczepkę sportowca, ale jego opina zbiera coraz więcej polubień. Jesteśmy ciekawi, co z tego wyniknie... 

Co o tym sądzicie?

Znany piłkarz atakuje Annę Muchę

Lubicie ten skład jury w "Dance Dance Dance"?

Dance Dance Dance - jury programu razem
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05