W najbliższą sobotę zobaczymy pierwszy odcinek drugiej edycji "Dance, Dance, Dance". W show ponownie weźmie udział sześć par, które oceniać będzie jury w odświeżonym składzie: Anna Mucha, Ida Nowakowska oraz Robert Kupisz. Wśród nich jest Kasia Stankiewicz z siostrą. Solowy występ liderki Varius Manx wywoła ogromne emocje u Anny Muchy, która nie zostawi na wokalistce suchej nitki. Ta jednak nie pozostanie jej dłużna. Zobaczcie sami!

Reklama

Pierwszy konflikt w "Dance, Dance, Dance"?

Solowy występ Kasi Stankiewicz w pierwszym odcinku show nie przypadnie do gustu nowej jurorce. Anna Mucha ma wątpliwości, czy piosenkarka daje z siebie wszystko na scenie:

Chciałabym wiedzieć po co jesteś w tym programie? Nie mam poczucia, żebyś była zaangażowana na sto procent w to, co robisz. Zrzuć z siebie maskę, zacznij wyciskać z siebie siódme poty - powiedziała aktorka.

Kasia postanowiła się wytłumaczyć:

Lubię to, co z moim ciałem robi taniec oraz mam do siebie potężny dystans i lubię śmiać się z siebie. Od tańca nie zależy moje życie. Wkładam w to strasznie dużo pracy ale nie jestem w stanie pokonać pewnych rzeczy więc śmiało możesz sobie poużywać - skwitowała Katarzyna Stankiewicz.

Wychodzi na to, że Anna Mucha będzie bardzo surową jurorką! Wiemy już, że nie spodoba się jej występ Olka Sikory! Czekacie na "Dance, Dance, Dance"? My bardzo! Pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Zobaczcie nagranie! Będzie ostro!

Zobacz także

Jak Kasia poradzi sobie z tańcem?

Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Anna Mucha w roli jurorki będzie wymagająca!

Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama