Bardowscy remontują dom.

Ania i Grzesiek Bardowscy z "Rolnik szuka żony" musieli przerwać budowę domu! Dlaczego?

Bardowscy remontują dom.

Kilka miesięcy temu Ania i Grzegorz Bardowscy postanowili wybudować swój własny dom - ma mieć ponad 200 metrów kwadratowych, a więc prace są naprawdę intensywne, o ile para, która zdobyła sławę w show "Rolnik szuka żony", nie musi ich czasem przerwać. Tak też stało się i tym razem! Dlaczego?

Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" przerywają budowę domu

Ania Bardowska na swoim Instagramie co jakiś czas pokazuje postępy z budowy domu. Jak sama twierdzi, wiele już się nauczyła, a przed nią wykańczanie. To jednak za chwilę - gwiazda "Rolnik szuka żony" poinformowała właśnie, że prace muszą zostać przerwane:

Nasza budowa musiała się na chwilę zatrzymać (wszystko musiało się odpowiednio „związać”), dzięki temu mogliśmy pozwolić sobie na urlop. Ale przed wyjazdem odpowiednio podlewaliśmy nasz strop, a później wieniec🙂.

Co więcej - Ania i Grzegorz mają przerwę także w pracy:

Na polach też chwila przerwy- rzepak rośnie, buraki i kukurydza czekają na swoją kolej.

Ania Bardowska informuje, że wkrótce przyjdzie pora na dach:

Oprócz tego mamy już wszystkie ściany nośne i szczytowe budynku (powstały z pustaków ceramicznych KERAM). Co to oznacza? Teraz przyszła kolej na dach🏠. Ile ja się nauczyłam od początku tej budowy… o mamo 

A to oznacza jedno - przeprowadzka już wkrótce!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nasza budowa musiała się na chwilę zatrzymać (wszystko musiało się odpowiednio „związać”), dzięki temu mogliśmy pozwolić sobie na urlop. Ale przed wyjazdem odpowiednio podlewaliśmy nasz strop, a później wieniec🙂. Na polach też chwila przerwy- rzepak rośnie, buraki i kukurydza czekają na swoją kolej. Strop wybraliśmy prefabrykowany z Walbetu (to betoniarnia bardzo blisko nas)🏗. Wybór był spory, ale od początku widzieliśmy na czym nam zależy m.in. na możliwości przestawiania ścian działowych na piętrze i stawianiu ich od nowa z ceramiki może któreś z dzieci za kilkanaście lat z naszej sypialni zechce zrobić kuchnię? Szczerze w to wątpię, ale w razie „w” będzie taka możliwość. Oprócz tego mamy już wszystkie ściany nośne i szczytowe budynku (powstały z pustaków ceramicznych KERAM). Co to oznacza? Teraz przyszła kolej na dach🏠. Ile ja się nauczyłam od początku tej budowy… o mamo 😊 #budowadomu

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Dom położony jest w pięknej okolicy!

Ania i Grzesiek Bardowscy na budowie domu
screen youtube.com

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01