Ania Bardowska przytula syna
Instagram

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy mają za sobą trudny weekend. Żona rolnika opowiedziała o problemach z córeczką 

Ania Bardowska przytula syna
Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci krótką relację podczas której opowiedziała o problemach ze zdrowiem małej Liwii. Okazuje się, że Ania i Grzesiek Bardowscy mają za sobą trudny weekend. Żona rolnika nie ukrywa że martwiła się nie tylko o córeczkę, ale również o synka, Jasia. Co się stało?

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" martwiła się o córkę

Ania i Grzesiek Bardowscy z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" dość często publikują w sieci swoje zdjęcia i nagrania podczas których relacjonują, co u nich słychać. Ostatnio para pokazywała m.in. swoją podróż do Warszawy, a Ania zdradziła, że jej mąż bierze udział w nagraniu do specjalnego odcinka programu "Jaka to melodia?". W ostatnich dniach na Instagramie Ania nie publikowała jednak zbyt wielu relacji, a teraz zdradziła, że musiała skupić się na swojej córeczce. Okazuje się, że w miniony weekend mała Liwia miała wysoką gorączkę.

Trochę nas tutaj mało ostatnio, ale ta panienka nam bardzo gorączkowała przez weekend, ale już wychodzimy na prostą- powiedziała Ania. 

W kolejnych relacjach żona rolnika zdradziła, że ze względu na problemy ze zdrowiem córki nie puściła swojego synka do przedszkola. 

Janek nie poszedł do przedszkola, wczoraj też nie był. Z uwagi na to, że Liwia nam gorączkowała wolałam ich poobserwować niż narażać inne dzieci- dodała Ania.

Dziś, jak Ania sama przyznała, jej córeczka czuje się już znacznie lepiej. Małej Liwii i całej rodzince Bardowskich życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

Ania Bardowska zdradziła, że jej córka miała wysoką gorączkę.

Ania Bardowska z córką
Instagram

Ania nie ukrywa, że miniony weekend był dla niej naprawdę trudny. Zrozumie ją chyba każda mama!

Ania Bardowska pokazała swoją łazienkę
screen youtube.com

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47