Ola i Dawid Domańscy na planie Ameryka Express Ameryka Express - kto wygrał? WYNIKI Ameryka Express - kto wygrał? WYNIKI Ameryka Express - kto wygrał? WYNIKI Ameryka Express - kto wygrał? WYNIKI
Ameryka Express - kto wygrał? WYNIKI
x-news
Oto relacja z finalu show!
1/6
Ola i Dawid Domańscy na planie Ameryka Express
TVN

 

Za nami wielki finał programu "Ameryka Express"! W walce o zwycięstwo brały udział aż trzy pary - Fit Lovers czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Ola i Dawid Domańscy oraz Maciej Musiałowski i Anna Małysa. Ale tylko jedna para mogła pojawić się na mecie jako pierwsza i zgarnąć główną wygraną. A byli to... 


Zobaczcie relację z wielkiego finału trzeciej edycji programu "Ameryka Express"!

 

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak przeprasza za "Amerykę Express": "Wstyd mi!". Odejdzie z show?!

 

2/6
Ameryka Express - kto wygrał? WYNIKI
x-news

 

Pierwsza konkurencja odbyła się w świętej dolinie Inków w wytwórni soli! Każda z par miała wydobyć aż 30 kilo soli - nie mniej, nie więcej. Oczywiście uczestnicy nie mieli wag. Za każdy kilogram mniej otrzymywali dwie minuty kary czasowej na starcie, a każdy kilogram powyżej - minutę. Po wykonaniu zadania biegli w kierunku kolejnej miejscowości. 

Czy my musimy naprawdę biegać? Po co? Czemu ja muszę być na szarym końcu - denerwowała się Ola Domańska.


Fit Lovers uzbierali 33 kg, dostali 3 minuty kary. 
Ola i Dawid uzbierali 24 kg, a więc dostali 12 minut kary. 
Maciej i Ania przynieśli równo 30 kg, a więc wyruszyli w bieg jako pierwsi. 
 

3/6
Ameryka Express - kto wygrał? WYNIKI
x-news

 

Następnie zaczął się bieg do kolejnej miejscowości. Najpóźniej wyruszyli w trasę Ola i Dawid. W trakcie pokonywania drogi wszyscy mieli do wykonania misję - uzbierać 15 tysięcy punktów poprzez rzut monetami do skrzynki, w której były oznaczone pola i wypisana ilość punktów. Za każde pudło musieli wypić tamtejszy specyfik - cziczę. 


Jak mamy się ścigać autostopami, jak nic nie jeździ - denerwowała się Ola Domańska, która najpóźniej dotarła na miejsce misji.


Jako pierwsi zadanie z monetami wykonali Fit Lovers. 

 

Kolejna rozgrywka odbywała się w miejscowości oddalonej o kilkadziesiąt kilometrów. Pierwsza para na mecie otrzymała amulet warty 15 tysięcy złotych! Byli to Maciej Musiałowski i Ania Małysa!

4/6
Ameryka Express - kto wygrał? WYNIKI
x-news

 

Wszystkie pary ruszyły do kolejnego celu, po drodze wykonując nowe misje. Między innymi musieli zjeść bulion gotowany na krowiej lub owczej głowie z gotowanym okiem.  

 

O k**a, jakie to jest niedobre - krzyknęła Ania.

Będziesz to jadła? Pomyśl sobie Ola, że to jest woda... - mówiła Ola sama do siebie.

Ponoć się poprawia wzrok po tym - śmiał się Dawid. 


Mateusz Janusz zrezygnował z wykonywania zadania! 

Nie ma opcji [...] Stwierdziłem, że nie dam rady. Mam bardzo nadzieję, że nie odpadniemy przez to - mówił w samochodzie. 

5/6
Ameryka Express - kto wygrał? WYNIKI
x-news

 

Jesteście krok od finału, o krok od zwycięstwa - tak Agnieszka Woźniak Starak przywitała wszystkie pary na mecie.


Po pierwsze, jedna para nie wykonała zadania. Zasada jest taka, że spada się o jedno oczko w rankingu. Tylko zwycięstwo w tym wyścigu może Was ocalić. Ale przybiegliście jako pierwsi - mówiła do Fit Loversów.


Z finału jako pierwsi odpadli Maciej Musiałowski i Anna Małysa. Swoje amulety przekazali Domańskim. 


Ola i Dawid oraz Fit Loversi ruszyli w kolejną podróż. Oczywiście czekały ich trudne zadania - m.in. napełnienie wielkiego dzbana wodą przeciwnika. Amulet o wartości 15 tysięcy złotych wygrali Fit Lovers. 

6/6
Ameryka Express - kto wygrał? WYNIKI
x-news

 

Do mety finałowe pary doprowadzały wskazówki, które musieli po kolei zdobywać. 

Ten program jest tak skonstruowany, że nawet jeśli się cieszymy, że jesteśmy w finale z Fit Loversami, to ten wyścig tak wciąga...  - mówiła Domańska.

Już tylko ostatnie metry dzielą ich do finału. Kto pierwszy się zjawi w tym obłędnym miejscu? - zastanawiała się Agnieszka Woźniak Starak w świątyni, do której mieli dotrzeć finaliści. 

Od początku wierzyłem w to, że będziemy w finale - mówił Dawid Domański. 

 

Na miejscu jako pierwsi pojawili się Ola i Dawid Domańscy i to oni wygrali program! Aktorka się tego nie spodziewała:

Nikt, na pewno nie ja. Nie raz, nie dwa, nie trzy chciałam zrezygnować. Trochę przypał, że tak narzekałam na wszystko, ludzie! Wiecie co jest najgorsze? Mam tylko trzy miesiące, żeby rozkochać w sobie jakiegoś chłopaka, bo jak on zobaczy ten program, to będzie masakra - mówiła zwyciężczyni na mecie!

Ja mam nadzieję, że uwierzysz w siebie po tym programie. To była najlepsza przygoda w moim życiu. [...] Wobec wszelkich przygód trzeba być maksymalnym optymistą i na pewno wszystko się uda - mówił Dawid do Oli.

Gratulacje!
 

Zobacz także: W "Ameryce Express" kipi humorem, jak jest na co dzień? Terapia i walka z demonami! Poznajcie lepiej Aleksandrę Domańską!

 

Więcej na temat Azja Express