Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odnalazła swoją drugą połówkę i już nie ukrywa, że jest w szczęśliwa w nowym związku. Wraz z rozpoczęciem 2024 roku była uczestniczka kontrowersyjnego eksperymentu opublikowała w sieci romantyczne zdjęcie ze swoim ukochanym. Przy okazji Agnieszka zwróciła się do internautów.

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka jest zakochana

Agnieszka Miezianko szukała miłości w siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a eksperci połączyli ją z Kamilem. Początkowo wszystko wskazywało na to, że ich związek ma szansę przetrwać jednak ostatecznie doszło do rozstania. Szybko okazało się, że to Kamil podjął decyzję o zakończeniu relacji. Agnieszka mocno przeżyła rozstanie, ale po jakiś czasie odnalazła swoje szczęście. Latem 2022 roku pochwaliła się, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna.

Obiecałam, że pokażę swojego partnera dopiero, jak się zaręczymy. Na razie myślę, że to byłby niepotrzebny rozgłos. Myślę, że nikt tego nie potrzebuje
mówiła wówczas podczas relacji na żywo na Instagramie.

Zobacz także: Magda ze "Ślubu" jest zakochana? Na zdjęciu całuje ją tajemniczy mężczyzna

Smutna Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @malamizii

Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Na koncie Agnieszki na Instagramie nie znajdziecie zdjęć z nowym partnerem. Ostatnio jednak była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiła wyjątek i pochwaliła się romantycznym kadrem. Z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Agnieszka podczas relacji na InstaStories pokazała zdjęcie z ukochanym i zwróciła się do internautów.

Życzę sobie i Wam, tyle miłości ile ja dostałam w tym roku
napisała Agnieszka.

Zobacz także: Kinga ze "Ślubu" pokazała, jak bawi się w Hiszpanii. "Zakochałam się..."

Zobacz także
Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pochwaliła się swoim partnerem
Instagram @malamizii

Agnieszce i jej partnerowi życzymy wszystkiego co najlepsze!

Reklama

Oglądaliście siódmą edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i śledzicie losy Agnieszki za pośrednictwem mediów społecznościowych?

Fot. Mateusz Grochocki/DDTVN/East News. Warszawa, 29.05.2022. Na planie programu Dzien Dobry TVN. N/z: Agnieszka Miezianko.
 Mateusz Grochocki/East News
Reklama
Reklama
Reklama