Agnieszka Woźniak-Starak zdradza kulisy programu "Azja Express"

Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o uczestnikach Azja Express: "Nie kontrolują swoich zachowań"

Agnieszka Woźniak-Starak zdradza kulisy programu "Azja Express"

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła kulisy programu "Azja Express"! Prowadząca wielki hit TVN już od kilku tygodni przebywa w Indiach, gdzie trwają nagrania do drugiej edycji show. W kolejnej odsłonie programu o zwycięstwo walczą m.in. Joanna Przetakiewicz, Tymon Tymański, Michał Piróg oraz Dorota Gardias. Jak uczestnicy poradzili sobie z trudnymi zadaniami i czy druga edycja show będzie takim samym sukcesem stacji TVN jak pierwsza, przekonamy się za kilka miesięcy. 

Agnieszka Woźniak-Starak o uczestnikach programu: "Gwiazdy zrzucają maski"

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z magazynem "Glamour" zdradziła, jak wyglądają kulisy programu "Azja Express". Gwiazda TVN nie ukrywa radości, że może prowadzić najfajniejszy, według niej, program w telewizji. Gospodyni zdradziła również, jak gwiazdy zachowują się na planie "Azji Express".

Lecimy tam na miesiąc. Cieszę się jak dziecko, bo mam poczucie, że prowadzę najfajniejszy program w telewizji. Pokazujemy tam inną kulturę. To reality show z kontekstem podróżniczym. Wiedziałam, że to będzie hit, ale nie spodziewałam się aż takiej siły rażenia. Gwiazdy zrzucają maski, bo pod wpływem zmęczenia i nerwów nie kontrolują swoich słów i zachowań - przyznała Agnieszka Woźniak- Starak.

Będziecie oglądać drugą edycję programu "Azja Express"? 

Zobacz także: Ćwiczenie relaksacyjne w walce ze stresem

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła kulisy programu "Azja Express".

Agnieszka Woźniak-Starak
ONS

Prowadząca zdradziła, jak uczestnicy zachowują się na planie show.

Dorota Gardias, Michał Piróg

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08