Jedna z największych gwiazd wróciła do Tańca z gwiazdami... Udany comeback?

East News

East News
Agnieszka Kaczorowska znów zatańczyła w Tańcu z Gwiazdami. Jedna z największych gwiazd tego show wystąpiła gościnnie, tańcząc z Wiktorią Omyłą i Adamem Zdrójkowskim. W trójkę wykonali efektownego charlestona. Jak Wam się podobało?
Agnieszka Kaczorowska wywoływała ostatnio więcej emocji w serialu, niż na parkiecie. Grana przez nią Bożenka donosiła szczęśliwie w "Klanie" ciążę i urodziła. Ale taneczny parkiet ciągle jest dla niej ważny, co pokazują kolejne taneczne projekty, które realizuje - np. pokazując taniec w szkołach.
Jak podobał Wam się taniec w wykonaniu Agnieszki? Wiktorii i Adamowi szczęścia nie przyniosła - właśnie dziś odpadli z show...

East News

East News

East News

East News

East News

East News



ONS

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 24.09.2016 ROZTANCZONY PGE NARODOWY N/Z: AGNIESZKA KACZOROWSKA
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.