Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
TV-Show

Agnieszka Kaczorowska ma już dosyć „Tańca z gwiazdami"? „Jestem wykończona i bolą mnie nogi”

Już jutro (9 października) 5. odcinek programu “Taniec z gwiazdami”. Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz zatańczą jive’a i rock ‘n’ rolla. Nauka kroków obu tych tańców wymaga dużo pracy i sporej kondycji. Tancerka nie ukrywa, że nie jest jej łatwo!

 

Agnieszka Kaczorowska o Tańcu z gwiazdami

To był ciężki tydzień nieustającego skakania, jestem wykończona kondycyjnie i bolą mnie nogi - powiedziała Agnieszka.

Nauka jive’a bardzo spodobała się Łukaszowi.

Widzę, że ten taniec sprawił mu sporo radości, więc fajnie się nam trenowało. Łukasz doskonale odnajduje się w takiej formie zabawy i luzu - dodała Agnieszka.

Para zatańczy jive’a do hitu Kombii „Black and White”, rock ‘n’ rolla wykonają razem ze wszystkimi parami. Oczy wszystkich widzów będą z pewności zwrócone właśnie na nich, bo w ostatnich dniach pojawiło się wiele plotek na temat ich romansu. Program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w najbliższy piątek o 20.00 w Polsacie.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Kaczorowska podczas Warsaw Fashion Film Festival
Newsy
Agnieszka Kaczorowska podczas Warsaw Fashion Film Festival

Jak wyglądała?

paparazzi
Newsy
Agnieszka Kaczorowska sama na kawie. Humor raczej jej nie dopisywał PAPARAZZI

Została wystawiona?

Agnieszka Kaczorowska ma własne perfumy
ONS
Newsy
Jest humorzasta? Gwiazdorzy? Wieszczek i Kadziewicz zdradzają, jaka jest Agnieszka Kaczorowska!
Zdradzają tajemnice gwiazdy!

Agnieszka Kaczorowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych tancerek w Polsce, dlatego pojawia się wiele plotek na jej temat. Nie brakuje opinii, że jest humorzasta i gwiazdorzy. Jaka jest prawda o Agnieszce?  Krzysztof Wieszczek , który dzień w dzień przez cztery miesiące ćwiczył z Kaczorowską powiedział:  – Gdyby polscy piłkarze byli tak profesjonalni i zaangażowani w swoją pracę jak Agnieszka, to mielibyśmy cztery drużyny w Lidze Mistrzów. Poza tym Aga jest normalną, fajną, roześmianą dziewczyną. Łączy dojrzałe podejście do swoich obowiązków z typowo kobiecymi cechami. Aga ma przy sobie tyle rzeczy, że spokojnie mogłaby bez pakowania się jechać na parę dni na wakacje:-) Kiedy jednak chce w swojej torebce (torebkach i torbach, bo nosi po kilka) coś znaleźć, to przynajmniej raz dziennie musi wysypać wszystko. Natomiast siatkarz  Łukasz Kadziewicz , który trenuje z Agnieszką od miesiąca, zapytany, czy Aga jest humorzata, odpowiedział:   – Nigdy w życiu! Pracujemy razem po sześć godzin dziennie. I jestem zaskoczony, bo ona zawsze jest uśmiechnięta. Mogę o niej mówić tylko najlepsze rzeczy. Nie wiem, czy komuś taka laurka jest potrzebna. Zaskoczyło mnie, że Agnieszka mimo tak młodego wieku, dziecięcej buzi, jest tak profesjonalna. Ona ma duszę sportowca. Nie odpuszcza. Ćwiczymy tak długo, by na koniec choć raz wyszło wszystko dobrze. W pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz otrzymali aż 36 punktów. Choć siatkarz jest wyższy od Agnieszki Kaczorowskiej o 43 centymetry , para poradziła sobie znakomicie! Więcej na temat Agnieszki Kaczorowskiej  i tego, jakiego mężczyzny szuka w życiu prywatnym , czytaj w poniedziałkowym "Party". Aga zdradza tam, jacy panowie mają u niej największe szanse!    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner