TV-Show

Agnieszka Kaczorowska ma już dosyć „Tańca z gwiazdami"? „Jestem wykończona i bolą mnie nogi”

Agnieszka Kaczorowska ma już dosyć „Tańca z gwiazdami"? „Jestem wykończona i bolą mnie nogi”

Już jutro (9 października) 5. odcinek programu “Taniec z gwiazdami”. Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz zatańczą jive’a i rock ‘n’ rolla. Nauka kroków obu tych tańców wymaga dużo pracy i sporej kondycji. Tancerka nie ukrywa, że nie jest jej łatwo!

 

Agnieszka Kaczorowska o Tańcu z gwiazdami

To był ciężki tydzień nieustającego skakania, jestem wykończona kondycyjnie i bolą mnie nogi - powiedziała Agnieszka.

Nauka jive’a bardzo spodobała się Łukaszowi.

Widzę, że ten taniec sprawił mu sporo radości, więc fajnie się nam trenowało. Łukasz doskonale odnajduje się w takiej formie zabawy i luzu - dodała Agnieszka.

Para zatańczy jive’a do hitu Kombii „Black and White”, rock ‘n’ rolla wykonają razem ze wszystkimi parami. Oczy wszystkich widzów będą z pewności zwrócone właśnie na nich, bo w ostatnich dniach pojawiło się wiele plotek na temat ich romansu. Program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w najbliższy piątek o 20.00 w Polsacie.

Agnieszka Kaczorowska podczas Warsaw Fashion Film Festival
Newsy
Agnieszka Kaczorowska podczas Warsaw Fashion Film Festival
Agnieszka Kaczorowska podczas Warsaw Fashion Film Festival

Jak wyglądała?

paparazzi
Newsy
Agnieszka Kaczorowska sama na kawie. Humor raczej jej nie dopisywał PAPARAZZI
Agnieszka Kaczorowska sama na kawie. Humor raczej jej nie dopisywał PAPARAZZI

Została wystawiona?

Agnieszka Kaczorowska ma własne perfumy
ONS
Newsy
Jest humorzasta? Gwiazdorzy? Wieszczek i Kadziewicz zdradzają, jaka jest Agnieszka Kaczorowska!
Zdradzają tajemnice gwiazdy!

Agnieszka Kaczorowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych tancerek w Polsce, dlatego pojawia się wiele plotek na jej temat. Nie brakuje opinii, że jest humorzasta i gwiazdorzy. Jaka jest prawda o Agnieszce?  Krzysztof Wieszczek , który dzień w dzień przez cztery miesiące ćwiczył z Kaczorowską powiedział:  – Gdyby polscy piłkarze byli tak profesjonalni i zaangażowani w swoją pracę jak Agnieszka, to mielibyśmy cztery drużyny w Lidze Mistrzów. Poza tym Aga jest normalną, fajną, roześmianą dziewczyną. Łączy dojrzałe podejście do swoich obowiązków z typowo kobiecymi cechami. Aga ma przy sobie tyle rzeczy, że spokojnie mogłaby bez pakowania się jechać na parę dni na wakacje:-) Kiedy jednak chce w swojej torebce (torebkach i torbach, bo nosi po kilka) coś znaleźć, to przynajmniej raz dziennie musi wysypać wszystko. Natomiast siatkarz  Łukasz Kadziewicz , który trenuje z Agnieszką od miesiąca, zapytany, czy Aga jest humorzata, odpowiedział:   – Nigdy w życiu! Pracujemy razem po sześć godzin dziennie. I jestem zaskoczony, bo ona zawsze jest uśmiechnięta. Mogę o niej mówić tylko najlepsze rzeczy. Nie wiem, czy komuś taka laurka jest potrzebna. Zaskoczyło mnie, że Agnieszka mimo tak młodego wieku, dziecięcej buzi, jest tak profesjonalna. Ona ma duszę sportowca. Nie odpuszcza. Ćwiczymy tak długo, by na koniec choć raz wyszło wszystko dobrze. W pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz otrzymali aż 36 punktów. Choć siatkarz jest wyższy od Agnieszki Kaczorowskiej o 43 centymetry , para poradziła sobie znakomicie! Więcej na temat Agnieszki Kaczorowskiej  i tego, jakiego mężczyzny szuka w życiu prywatnym , czytaj w poniedziałkowym "Party". Aga zdradza tam, jacy panowie mają u niej największe szanse!    

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner