Taniec z gwiazdami już od kilku lat wzbudza ogromne zainteresowanie widzów. W tanecznym show wystąpiły największe gwiazdy show-biznesu. To właśnie dzięki udziałowi w programie kariera wielu aktorów, piosenkarek i samych tancerzy nabrała tempa. Wśród tych, którzy pokazali swoje umiejętności teneczne na parkiecie znaleźli się m.in. Edyta Górniak, Kinga Rusin, Agnieszka Sienkiewicz, Aneta Zając czy Katarzyna Cichopek. Zobacz: Górniak też wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami! Noty jurorów mocno ją zdziwiły [WIDEO]

Reklama

Okazuje się jednak, że nie wszystkie gwiazdy marzą o pojawieniu się w show. Do grona osób, które twierdzą, że nie zgodzą się tańczyć przed kamerami dołączyła Agata Młynarska. Dziennikarka i prowadząca program "Świat się kręci" w rozmowie z Faktem zdradziła, dlaczego podjęła taką decyzję.

- Prywatnie uwielbiam tańczyć. Chodziłam do szkoły baletowej i taniec jest moją wielką miłością. Ale nie mam planów, by występować w "Tańcu z gwiazdami". Nie chodzi o kontrakt, a o moje przekonanie. Uważam, że program "Świat się kręci" jest tego rodzaju zobowiązaniem zawodowym, które wyklucza moją aktywność w innych programach. Nie mogę się rozpraszać - stwierdziła Młynarska.

Chcielibyście zobaczyć Agatę Młynarską na parkiecie TzG?

Reklama

Zobacz na Polki.pl: Agata Młynarska w niegrzecznej sesji zdjęciowej dla magazynu Viva!

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama