Kolejny odcinek "40 kontra 20" już za nami. W programie chyba jeszcze nigdy nie było tak wielkich emocji, jakie pojawiły się właśnie dziś. Uczestniczki nowego show TVN7 wzięły udział w pierwszej Ceremonii Chaosu podczas której niektóre panie przeczytały o sobie kilka przykrych komentarzy. Panie musiały wskazać z którą z koleżanek mają najsłabszy kontakt i czego w nich nie lubią. Najwięcej krytycznych uwag otrzymały Asia z grupy czterdziestek i Paulina z grupy dwudziestek.

Reklama

Poruszające wyznanie Asi w "40 kontra 20"

Po pierwszej Ceremonii Chaosu pojawiła się napięta atmosfera między uczestniczkami. Najwięcej przykrych słów przeczytała o sobie Asia. Co napisały o niej koleżanki?

Jest podstępna - oceniły koleżanki.

To jest gra, jak tak nie postępuję, rozumiem, że inni mogą tak postępować - skomentowała Asia.

SCREEN TVN 7/PLAYER SONDA

Następnego dnia Asia w rozmowie z koleżankami opowiedziała o trudnych chwilach, które przeżyła kiedy była w małżeństwie. Okazuje się, że kobieta przeżyła prawdziwe piekło!

Końcówka była tragiczna. Była i przemoc fizyczna i przemoc psychiczna (...) Ja żałuję, że nie wzięłam rozwodu z orzeczeniem o winie bo bym bez problemu dostała, dowody do dzisiaj mam. Ostatni rok był taki, ja się bałam spać, jak nie szło mu w sporcie to w domu to był po prostu tyran. Ja w nocy bałam się spać, zamykałam się w innym pokoju na klucz bo ja nie wiedziałam co mu po prostu odbije. To było coś strasznego, ja chciałam ten rozwód jak najszybciej więc cztery minuty trwał nasz rozwód- opowiadała 38-letnia uczestniczka "40 kontra 20".

W dalszej części programu wszystkie uczestniczki przebrały się za greckie boginie i bawiły się z Robertem i Bartkiem. W pewnym momencie dziewczyny zauważyły, że Bartek spędza czas sam na sam z Julią Kupiec, która kilka dni temu dołączyła do programu. Bartek wyznał Julii, że jest nią zachwycony!

Zobacz także

Bartek to bardzo fajny chłopak, widać, że taki otwarty, mądry. Wywarł na mnie dobre wrażenie- powiedziała później Julia przed kamerą.

Waszym zdaniem Julia i Bartek pasują do siebie?

Reklama

Zobacz także: "40 kontra 20": Julia Kupiec zrobiła nie tylko biust ale i pośladki! Tak wyglądała przed operacjami

Reklama
Reklama
Reklama