Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy Marek Kaliszuk i Aleksandra Szwed wcielili się w Steviego Wondera oraz Arianę Grande Rafał Szatan jako Bono zaśpiewał „Pride (In The Name Of Love)” Honorata Skarbek stała się Haliną Kunicką w utworze „To były piękne dni” Boogie z Łobuzów wcielił się w Liama Gallaghera z Oasis i zaśpiewał „Wonderwall”
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
Mat. prasowe
Zobacz naszą relację
1/11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
Mat. prasowe

 

Za nami 3. odcinek show Polsatu - Twoja Twarz Brzmi Znajomo. I znów mogliśmy oglądać niezwykłe wykonania gwiazd. Jak wyglądały na scenie? W kogo się wcieliły tym razem i co zaśpiewały? I wreszcie najważniejsze pytanie - kto wygrał dzisiejszy odcinek? 

Zobaczcie naszą foto-relację z 3 odcinka TTBZ!

 

Czytaj też: Kto był najlepszy w drugim odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo"? Szatan a może Kalska?

 

2/11
Marek Kaliszuk i Aleksandra Szwed wcielili się w Steviego Wondera oraz Arianę Grande
Mat. prasowe

 

Program energetycznym występem rozpoczęli zwycięzcy poprzednich edycji - Aleksandra Szwed i Marek Kaliszuk. Artyści wcielili się w Stevie'go Wondera i Arianę Grande.

3/11
Rafał Szatan jako Bono zaśpiewał „Pride (In The Name Of Love)”
Mat. prasowe

 

Rafał Szatan jako Bono zaśpiewał „Pride (In The Name Of Love)”.

–  Zgodnie z obietnicą  dałeś z siebie wszystko (…). Bo to jest tego typu postać. Z dużym zainteresowaniem patrzyłem, jak gdzieś tam balansujesz na tej granicy pomiędzy dyscypliną trzymania się w tej barwie, a taką chęcią puszczenia wszystkich emocji. Tylko, że sam czułeś, że jakbyś puścił to uciekłby głos, wszystko by uciekło. Czasami jakby ta dyscyplina przeważała troszkę na tą dzikością Bono. Wydaje mi się, że nie dało się tego uniknąć, więc to była słuszna  decyzja przy tym wykonaniu i to było wykonanie naprawdę bardzo dobre – mówił Kacper Kuszewski.  

4/11
Honorata Skarbek stała się Haliną Kunicką w utworze „To były piękne dni”
Mat. prasowe

 

Honorata Skarbek jako Halina Kunicka zaśpiewała „To były piękne dni”.

– Zacznę od postawy. Piękna, posągowa, długa szyja, taka lekka wyniosłość. Bardzo to jest w stylu. Udało Ci się też przez większą ilość czasu pilnować barwy. Widać dbałość o barwę, o kolor. Troszeczkę rytmicznie były takie momenty kiedy, mimo tych lekkich wahań zachowałaś zimną krew, wróciłaś na właściwe tory. Przepiękna kreacja – oceniła Małgorzata Walewska.

5/11
Boogie z Łobuzów wcielił się w Liama Gallaghera z Oasis i zaśpiewał „Wonderwall”
Mat. prasowe

 

Boogie z Łobuzów wcielił się w Liama Gallaghera z Oasis i wykonał „Wonderwall”.

– Bardzo był to dobry występ, bardzo klimatyczny i bardzo mi się podobał – pochwaliła wokalistę Kasia Skrzynecka.

6/11
Mateusz Ziółko jako Maggie Reilly wykonał „Moonlight Shadow”
Mat. prasowe

 

Mateusz Ziółko przeistoczył się w Maggie Reilly i wykonał „Moonlight Shadow”.

Ja się dałem zupełnie nabrać, bo zobaczyłem ciebie i byłem przekonany, że zaraz będzie tu występować Michalina. Dopiero jak dziewica chrząknęła to mi Kacper podpowiedział, że to nie ta dziewica, tylko to jest Ziółko – żartował Paweł Królikowski.

7/11
Michalina Sosna jako Africa Simone w „Hafanana”
Mat. prasowe

 

Michalina Sosna wylosowała Africa Simone w hicie „Hafanana”.

– Torpeda energii, fantastyczny taniec. Ja nie wiem, czy od twojego dzisiejszego występu ten program na pewno będzie dotyczył tylko twarzy, która brzmi znajomo. Wszystko to co wykonałaś przodem było fantastyczne, ale to co wykonałaś tyłem, to chociażby za ten tył masz u mnie więcej punktów dzisiaj – stwierdziła Kasia Skrzynecka.

8/11
Adriana Kalska jako Andrzej Krzywy z "De Mono"
Mat. prasowe

 

Adriana Kalska, jako Andrzej Krzywy z De Mono, zaśpiewała „Statki na niebie”.

– Podobała mi się ta charakterystyczna lekka sztywność w karku i te gesty, które są takie odrobinę poza rytmem. To wszystko złożyło się też na tę postać, którą bardzo pięknie uchwyciłaś. Bardzo jakby prosty ci ten Krzywy wyszedł tutaj – pochwaliła Adę Małgorzata Walewska.

Zobacz: To jedna z faworytek programu! Adriana Kalska wygra "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

9/11
Kasia Maciąg jako David Hidalgo z „Los Lobos” zaśpiewała hit „La Bamba”
Mat. prasowe

 

Kasia Maciąg zamieniła się w Davida Hidalgo z „Los Lobos”. Mogliśmy ją usłyszeć w piosence „La Bamba”.  

Pełne złudzenie oryginału postaci. Świetnie! – komentował Paweł Królikowski.

10/11
Marek Molak wcielił się w Grzegorza Hyżego i wykonał hit „O PANI!”
Mat. prasowe

 

Marek Molak wcielił się w Grzegorza Hyżego i wykonał hit „O PANI!”. Jego występ wywołał chyba największe poruszenie. Skrzynecka i Królikowski wstali.

– Jak on to robi – pytał Kacper Kuszewski. – Po prostu kopara opada.

– Byłam ciekawa, czy taki bardzo charakterystyczny wokal i manierę Grzegorza Hyżego uda ci się dzisiaj zrobić i utrzymać od początku do końca. Było to rewelacyjne. Marek gratuluję ci – chwaliła występ aktora Kasia Skrzynecka. 

11/11
TTBZ - zwycięzcą odcinka został Marek Molak
Mat. prasowe

 

Po głosowaniu jurorów prowadził Marek Molak, na drugim miejscu znajdował się Rafał Szatan a na trzecim Mateusz Ziółko. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został Marek Molak. Czek na 10 tys. zł przekazał Fundacji "Mam Marzenie", która pomaga spełniać marzenia niepełnosprawnych dzieci.

W następnym odcinku zobaczymy: Debbie Harry (Blondie), Margaret, Norbiego, Rihannę, Zbigniewa Wodeckiego, Limahla (Kajagoogoo), Julio Iglesiasa i Marię Koterbską.