Tomasz Barański w białej koszuli, krawacie i kamizelce
WBF
Fleszstyle

WPADKA: Biała koszula, krawat w paski, a do tego puchowa kamizelka moro... Zgadniecie, kto tak się ubrał?

WPADKA: Biała koszula, krawat w paski, a do tego puchowa kamizelka moro... Zgadniecie, kto tak się ubrał?

Tomasz Barański postanowił zaszaleć ze stylizacją! Niestety - połączenie puchowej kamizelki i krawata musiało zakończyć się wpadką...

Zwycięzca poprzedniej edycji „Tańca z gwiazdami’’ był jedną z gwiazd, które pojawiły się na premierze nowych modeli Volvo. Eleganckie połączenie białej koszuli i krawata partner Klaudii Halejcio postanowił przełamać przetartymi dżinsami i modną, puchową kamizelką moro. Niestety - ani nie wygląda to dobrze, ani nie jest zgodne z dress codem... Nie pomogły również dodatki - czerwone sportowe buty i pasek z dużą klamrą zupełnie tu nie pasują! Choć Tomasz Barański zwykle wygląda świetnie, tym razem coś nie wyszło. A może macie inne zdanie? Podoba wam się ta stylizacja?

 

Zobacz: Tomasz Barański o Klaudii Halejcio: "Nauczyła mnie rozmawiać i słuchać". Zdradził też, że on w domu sprząta, a ona...

 

Tomasz Barański na premierze najnowszych modeli Volvo

Tomasz Barański w białej koszuli, krawacie, kamizelce i dżinsach
WBF

 

Tancerz zaliczył stylową wpadkę...

Tomasz Barański w białej koszuli, krawacie, długiej kamizelce moro i dżinsach
WBF

 

Biała koszula, krawat w paski i puchowa kamizelka moro - to nie jest dobre połączenie...

Tomasz Barański w puchowej kamizelce moro, koszuli i krawacie
WBF

Tomasz Barański i jego partnerka z „Tańca z gwiazdami’’ - Katarzyna Stankiewicz’

Katarzyna Stankiewicz, Tomasz Barański
ONS

Tomasz Barański i Katarzyna Stankiewicz w pierwszym odcinku „Tańca z Gwiazdami 5’’

Katarzyna Stankiewicz, Tomasz Barański
East News

Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS
Newsy
Tomasz Barański chce zostać tatą! Co na to Klaudia Halejcio?
Tomasz Barański chce zostać tatą! Co na to Klaudia Halejcio?

Tomasz Barański marzy o dzieciach! Takie życzenia od najbliższych chciał usłyszeć w te święta! Oczywiście oprócz zdrowia, które po walce z nowotworem jest dla niego bardzo ważne. Ale skryte marzenie jest jedno - chciałby wkrótce zostać tatą! Żebym nie musiał się martwić o zdrowie. Coraz częściej też myślę o rodzinie, o dzieciach. Jak mi się urodzi dziewczynka, to zwariuję ze szczęścia. Czuję, że ulegnę jej we wszystkim, że to ona będzie miała nade mną władzę. I już nie mogę się doczekać tego uczucia! - powiedział magazynowi "Party" Tomasz Barański. Ciekawe, co na to wszystko młodsza o 10 lat od niego Klaudia Halejcio? Czy też chciałaby już założyć rodzinę? Święta Klaudii i Tomka są wyjątkowe. Powód? Barański postanowił je urządzić u siebie i zaprosić całe rodziny - swoją i Klaudii Halejcio . Chciałbym po raz pierwszy w życiu być gospodarzem , zaprosić rodziców Klaudii, moje siostry i ich ugościć. Mam nadzieję, że się uda - mówił magazynowi przed świętami.. Mamy nadzieję, że wszystko się udało.   Zobacz: Tomek Barański szczerze o walce z nowotworem... To w szpitalu narodziła się jego wielka miłość! Tomasz Barański i jego dziewczyna Klaudia Halejcio; czy mają już może ślubne plany? Tomasz Barański traktuje Klaudię jak księżniczkę, całuje ją po rękach: Klaudia Halejcio wspierała ukochanego Tomasza Barańskiego w czasie Tańca z Gwiazdami:

Tomasz Barański i Klaudia Halejcio
Ons.pl
TV-Show
Tomasz Barański chce mieć dzieci z Klaudią Halejcio! "Oszaleję na punkcie córeczki"
Tomasz Barański chce mieć dzieci z Klaudią Halejcio! "Oszaleję na punkcie córeczki"

Tomasz Barański i Klaudia Halejcio poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami". Taniec połączył ich już na stałe, para nie kryje od finału "TzG" w 2014 roku, że jest razem. Początkowo wydawało się, że 10-letnia różnica wieku może być dla nich problemem ( Klaudia ma 26, a Tomasz 36 lat). Ich związek, wbrew przeciwnościom losu, kwitnie jednak w najlepsze. Barański zaczyna powoli myśleć o oświadczynach , a nawet o dzieciach! Jak podaje "Na Żywo", Barański bardzo chciałby mieć córeczkę. Uważam,  że ojcostwo pochłonie mnie całkowicie. Oszaleję na punkcie córeczki i istnieje ryzyko, że przejmie nade mną kontrolę - powiedział Barański. Ponoć Halejcio jeszcze nie spieszy się z założeniem rodziny, na razie chce postawić na rozwój kariery. Aktorka, choć twierdzi, że lubi dzieci, na razie nie chce ich mieć. Woli skupić się na pracy. Tomek musi więc uzbroić się w cierpliwość - czytamy w "Na Żywo". My trzymamy kciuki za związek Tomasza i Klaudii! Uważamy, że są naprawdę świetnie dobraną parą.   Zobacz też: Tomasz Barański o Klaudii Halejcio: "Nauczyła mnie rozmawiać i słuchać". Zdradził też, że on w domu sprząta, a ona...   Tomasz Barański i Klaudia Halejcio na gali Tekemary 2016.   Klaudia Halejcio i Tomasz Barański na Różach Gali 2015.   Klaudia i Tomasz poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami".

Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS
Newsy
Tomasz Barański o Klaudii Halejcio: "Nauczyła mnie rozmawiać i słuchać". Zdradził też, że on w domu sprząta, a ona...
Tomasz Barański o Klaudii Halejcio: "Nauczyła mnie rozmawiać i słuchać". Zdradził też, że on w domu sprząta, a ona...

Tomasz Barański zdradził, jakie cechy u jego dziewczyny Klaudii Halejcio mu się podobają. Ale jest też jedna rzecz, która mu w niej przeszkadza. Jaka? Lubię, jak wszystko jest na swoim miejscu. Bardzo źle czuję się w chaosie. Klaudia robi bałagan tylko wtedy, gdy gdzieś szybko wychodzi. Dzwoni do mnie i mówi ze śmiechem, że w domu wszystko jest „wywrócone do góry kołami”. Ale jak ona wspaniale gotuje i jak to pięknie podaje na talerzu! Jest też coś, za co Tomasz Barański zawsze będzie Klaudii wdzięczy i nie tylko dlatego, że pomagała mu w chorobie. Klaudia nauczyła mnie rozmawiać i słuchać . Staram się brać pod uwagę jej oczekiwania. Wiem, że mogę mieć pewne braki, bo tak naprawdę nie pamiętam, jak wygląda normalna rodzina. Ale na pewno bardzo chcę i bardzo potrzebuję mieć rodzinę. Uwielbiam wracać do swojego domu. Czuję się w nim najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Lubię posprzątać i potem sobie posiedzieć... - mówi Party Tomasz Barański. Zobacz: Tomasz Barański: "Przez rok czekałem w napięciu na wyniki badań, czy nowotwór wrócił". Dlaczego ukrywał chorobę? Tomasz Barański i Klaudia Halejcio na początku związku nie lubili pokazywać się razem. Ale od jakiegoś czasu coraz częściej są widywani na salonach jako para. Tomasz Barański i Klaudia Halejcio na Różach Gali; wyglądali jak idealnie dobrana para: Po odcinku Tańca z Gwiazdami, Tomasz Barański często pędził w objęcia Klaudii Halejcio:  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner