Styliści fryzur co sezon lansują nowe trendy koloryzacyjne. W zeszłym sezonie na czasie było przyciemnianie włosów. Sezon na brązy powoli się jednak kończy, gdyż nadchodząca wiosna należy do rudych i bakłażanowych odcieni, a także multikolorowych włosów. Jeśli czujesz, że masz ochotę wypróbować coś nowego odważne barwy będą teraz najlepszym pomysłem. Tego typu kolory mocno podrasują i odświeżą twój look po zimie.

Reklama

Odcienie rudego

Rudy robi w tym sezonie ogromną karierę. Fryzury w tym kolorze prezentowały modelki na pokazach Az Factory, Acne Studios, Chanel, Coach, Etro, KNWLS, Mark Fast, Missoni, Paul&Joe, Ports 1961, Rick Owens, Siriano, Supriya Lele, Valentino, Victoria Tomas i Yuhan Wang. Zasadniczo rude włosy dobrze komponują się z jasną cerą, zwłaszcza miedziane i truskawkowe odcienie. Jeśli nie jesteś przekonana do pełnej koloryzacji przefarbuj na rudo jedynie poszczególne pasma włosów, rude refleksy doskonale pasują do brązowej bazy.

Imax

Bakłażanowy

Alternatywą dla rudego są ciemniejsze, bakłażanowe odcienie włosów. Fanką tej koloryzacji jest Gigi Hadid, fryzury w tej tonacji prezentowane były też na pokazach Coperni, Acne Studios, Blumarine, Fendi, Givenchy, Missoni, Mônot, Roberto Cavalli, Supriya Lele, Tokyo Twiggy i Alexandre Vauthier. Bakłażanowe włosy świetnie prezentują się zarówno z jasną, jak i ciemną karnacją.

Reklama
Imax

Wielokolorowe fryzury

W multikolorowych fryzurach liczy się przede wszystkim kreatywność. Tutaj nie obowiązują żadne zasady. Na pokazach Nakazato, Puppets and puppets oraz KNWLS styliści fryzur przełamywali klasyczne blondy i brązy odcieniami niebieskiego, zieleni, różu, fioletu i czerwieni. Czasami decydowali się też na koloryzacje z wyłącznie intensywnymi kolorami i łączyli nawet cztery różne barwy.

Imax
Reklama
Reklama
Reklama