Wow! Olśniewająca stylizacja Agnieszki Szulim na wernisażu. Look do skopiowania!

Agnieszka Szulim pojawiła się na wernisażu polskiego grafika, plakacisty i malarza, Romana Opałki. Na wystawie zorganizowanej przez Fundację Rodziny Staraków Szulim zaprezentowała kolejną bezbłędną stylizację.  Zresztą nie pierwszy raz! (Zobacz także: Agnieszka Szulim na konferencji „Aplauz, Aplauz’’. Jej stylizacja kosztowała naprawdę dużo!)

Strój prezenterki był idealnie dopasowany do okazji: elegancki, choć niebanalny. Agnieszka miała na sobie oryginalny, kobaltowy garnitur: marynarkę o smokingowym fasonie zdobioną błyszczącymi frędzlami, a także klasyczne, garniturowe spodnie z połyskliwego materiału. Gwiazda uzupełniła look czarnymi, lakierowanymi loafersami marki projektującej obuwie i odzież taneczną - Repetto (ich cena to ok. 950 zł). Do tego prosta czarna kopertówka, top i minimalistyczny naszyjnik z krzyżykiem.

Agnieszka chętnie pozowała z narzeczonym, Piotrem Woźniakiem-Starakiem - to kolejne oficjalne wyjście pary po zaręczynach, które miały miejsce dwa tygodnie temu na Balu Charytatywnym TVN.

Czy Wam też podoba wam się ten - stylizowany na męski - look Szulim?

 

Zobacz: Agnieszka Szulim w trzecim odcinku Apluaz Apluaz w sukience za... 30 tysięcy złotych!

 

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim z narzeczonym

 

 

 

Buty Repetto, ok. 950 zł

 

Więcej na temat kosmetyki Agnieszka Szulim
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43