Street Style Copenhagen Fashion Week
East News

Najmocniejsze wzory tego sezonu. Latem zobaczysz je w każdej sieciówce

Street Style Copenhagen Fashion Week
East News

Ten sezon zdecydowanie nie zawodzi pod kątem różnorodności. Projektanci puścili wodze fantazji i w nowych kolekcjach dali pole do popisu efektownym wzorom. Faworytami są teraz motyw tie-dye i paski. Warto dać im szansę i podkręcić nudne, klasyczne stylizacje, zwłaszcza, że świetnie pasują zarówno do tych sportowych, casulowych, plażowych, jak i eleganckich oraz wieczorowych. Plusem wzorów jest też to, że nadają outfitom trendestterski sznyt i są bardzo insta-friendly. W sieciówkach i sklepach internetowych już teraz widać ogrom ubrań i dodatków z motywem tie-dye i pasków.

Motyw tie-dye

Psychodeliczny wzór z lat 90. przypominający spraną farbę, już od kilku ostatnich sezonów zaznaczał swoją obecność na wybiegach. Teraz jednak mieści się w czołówce najważniejszych wiosennych trendów. Kreacje tie-dye miały na sobie modelki na pokazach Acne Studios, Sportmax, Dior i Aniye By, All That She Loves, Baja East i Ceren Ocak. Wzór zdobił nie tylko pojedyncze części garderoby, ale bardzo często wystepował w wersji total look. Jeśli lubisz kreatywne zajęcia możesz sama ozdobić ubrania motywem tie-dye z pomocą barwników i gumek recepturek. YouTube i Pineterst są pełne tutoriali DIY i inspiracji. 

Sportmax

Sportmax wiosna/lato 2021
East News

Acne Studios

Acne Studios wiosna/lato 2021
East News

Dior

Dior wiosna/lato 2021
East News

Paski

Projektanci zafundowali paskom powrót w wielkim stylu. W barwnej, energetycznej wersji pojawiły się na pokazie Versace, Dolce&Gabbana, Dior, Mark Fast, shi. RT, Maryling, Ashish, Cividini, Pilar Dalbat i  Andres Sarda, a w monochromatycznym klimacie wystąpiły w kolekcjach Louis Vuitton i Chocheng. Jeśli lubisz eksperymenty i balansowanie na krawędzi noś je od stóp do głów i łącz z innymi geometrycznymi lub kwiecistymi wzorami.

Versace

Versace wiosna/lato 2021
East News

Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana wiosna/lato 2021
East News

Louis Vuitton

Louis Vuitton wiosna/lato 2021
East News

Maryling

Maryling wiosna/lato 2021
East News

Dior

Dior wiosna/lato 2021
East News

Chocheng

Chocheng wiosna/lato 2021
East News

Więcej na temat moda
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11