Najmodniejsze makijaże na Sylwestra 2019: Emma Stone
East News

Kiedy, jeśli nie w Sylwestra i podczas karnawału, możesz zaszaleć z makijażem? Dlatego nie zastanawiaj się, jak pomalować się na sylwestrową noc, tylko postaw na glitter i brokat! To najmodniejszy makijaż na Sylwestra 2019. Oto najlepsze pomysły, jak go zrobić - z wybiegów i czerwonych dywanów!

Najmodniejsze makijaże na Sylwestra 2019: brokat!

Emma Stone, Olivia Wilde, Margot Robbie i Roksana Węgiel - one już wiedzą, że brokat i glitter to najmodniejszy makijaż na Sylwestra 2019. Dlatego śmiało wypróbuj ich makijaże! Są bardzo efektowne i niezawodne - zrobisz je w kilka minut! Popatrz tylko na skrzącą, wydłużoną kreskę Emmy Stone - to tylko jedna linia, a jakie robi wrażenie! W naszej galerii znajdziesz więcej inspiracji!

1/5
Najmodniejsze makijaże na Sylwestra 2019: Roksana Węgiel
East News

Roksana Węgiel

Brokat to nie wszystko! Roksana Węgiel podkreśliła powieki supermodnymi srebrnymi dżetami naklejanymi kosmetycznym klejem tuż nad linią rzęs. To tego tylko odrobina czarnej mascary i karnawałowy makijaż gotowy!

2/5
Najmodniejsze makijaże na Sylwestra 2019: Olivia Wilde
East News

Olivia Wilde

Makijaż dla wielbicielek smoky eyes. Tym razem zrób je w szarościach i wykończ srebrzystym, mocno skrzącym cieniem. Reszta makijażu - nude!

3/5
Najmodniejsze makijaże na Sylwestra 2019: Dries van Noten
East News

Dries van Noten

Chcesz mieć makijaż w kilka sekund? Brokatowy, sypki cień lub pigment wymieszaj z odrobiną wazeliny i taką mieszanką posmaruj (nawet palcem!) środek górnej powieki oraz muśnij nią rzęsy. Minimum wysiłku, 100% efektu :)! 

4/5
Najmodniejsze makijaże na Sylwestra 2019: Margot Robbie
East News

Margot Robbie

Srebrzysty, gwiezdny pył na powiekach, rozsypany aż pod skroń? W karnawale - koniecznie! Wyrównaj powiekę bazą i póki nie wyschła, rozprowadź na niej pędzelkiem drobny, srebrzysty pigment. Dopinuj, by lekko połyskiwał, ale nie tworzył na skórze jednolitej warstwy.

5/5
Najmodniejsze makijaże na Sylwestra 2019: Byblos
East News

Byblos

Piękny sylwestrowy makijaż może być bardzo skromny. Modelka Byblos ma rozświetloną cerę, jasne usta i powieki, a jedynie rzęsy podkreślone srebrnym, brokatowym tuszem. Ten sam glitter pojawia się też na włosach!

 

Więcej na temat makijaż Sylwester