Makijaż trendy na wiosnę 2019 - pokaz Prada, długie rzęsy
East News

Długie, pełne objętości rzęsy to jeden z silnych trendów wiosny i marzenie każdej dziewczyny. Coraz łatwiejsze do spełnienia, bo na rynku jest coraz więcej mascar spektakularnie wydłużających rzęsy. Wybraliśmy te superskuteczne… w supercenach!

Długo i grubo

Spektakularną odsłoną mocnych rzęs były te z wybiegu Prady - namalowane na skórze! Modelki nosiły nie  tylko mocno wytuszowane rzęsy, ale i… wymalowane na powiekach dodatkowe włoski, które wizualnie  dodatkowo zagęszczały rzęsy. Metoda tyle skuteczna, co kontrowersyjna; polecamy wyłącznie na wieczór. A na co dzień… poniżej zobaczysz cztery najlepsze mascary wydłużające rzęsy!

1/5
Makijaż trendy na wiosnę 2019 - pokaz Etro, długie rzęsy
East News

Etro

Aby rzęsy do nieba nie tylko upiększały spojrzenie, ale i były naprawdę modne, muszą spełniać jeden, nowy warunek - być wyraziście pogrubione, a najlepiej lekko posklejane. Nie musisz starać się o efekt przesady, ale niech tusz będzie na włoskach wyraźnie widoczny. Jak to zrobić? Nałóż dwie-trzy warstwy tuszu i dokładaj kolejną, gdy poprzednia już lekko przeschnie. W ten sposób mascara będzie trzymać się włosków i będzie bardziej widoczna! A najlepsze mascary dodające objętościi wydłużające rzęsy zobaczysz poniżej.

2/5
Minimascara SkinSkin
Mat. prasowe

Mascara The Perfect Eye Feeling Black 01, SinSkin, 29 zł

Ma minirozmiar idealny na wakacje, cztery kolory do wyboru oraz to, co najważniejsze: podkreśla rzęsy już przy pierwszej aplikacji, świetnie je rozdziela i nadaje im intensywny kolor.

3/5
Mabelline NY Snapscara
Mat. prasowe

Snapscara, Maybelline NY, 38,99 zł

Nie tylko doskonale wydłuża i pogrubia rzęsy, ale i występuje w trzech kolorach do wyboru: czarnym, niebieskim i… jagodowym!

4/5
Mascara Bell Fairy Doll
Mat. prasowe

Mascara intensywnie pogrubiająca Fairy Doll, Bell, 11,99 zł

Intensywnie czarny tusz zapewnia spektakularny efekt pogrubionych, podkręconych i lekko sklejonych rzęs.

5/5
Mascara Avon.mark Phenomenal Volume
Mat. prasowe

Tusz do rzęs Big&Phenomenal, Avon mark., od 21,99 zł

Dzięki szczoteczce 3 w 1, wyposażonej w elastyczne włoski, które rozdzielają i pokrywają rzęsy równomiernie od nasady aż po końce, nadaje rzęsom dużą objętość już jedną warstwą tuszu.

 

Więcej na temat rzęsy makijaż