tusz do rzęs w promocji w Rossmannie -55%
East News

Już niedługo ruszy wielka promocja w Rossmannie -55 proc. na kosmetyki do makijażu. Rossmann w każdym sezonie przygotowuje tego typu promocje dla swoich stałych klientek. Według nieoficjalnych informacji, promocja - 55 proc. w Rossmannie ma rozpocząć się 16 kwietnia dla klientów VIP, natomiast 19 kwietnia dla wszystkich. Zanim więc będziecie mogły ruszyć na zakupy, warto wiedzieć, na jakie kosmetyki trzeba zwrócić uwagę, a także dokładnie poznać zasady promocji w Rossmannie.

Zasady promocji -55 proc. w Rossmannie

Można podejrzewać, że zasady promocji w Rossmannie nie zmienią się w porównaniu do tych, które obowiązywały na zeszłorocznej promocji jesienią. Wtedy klubowicze Rossmanna mogli kupować minimum 3 produkty o różnych kodach kreskowych. Z promocji można było także skorzystać tylko trzy razy. 

Jakie tusze można kupić na promocji w Rossmannie?

Oczywiście promocja w Rossmannie -55 proc. na kosmetyki do makijażu do doskonała okazja, by uzupełnić swoje kosmetyczki, a także przetestować nowości, które w regularnej cenie są nieco zbyt kosztowne. Pokazywaliśmy wam już, jakie fluidy i podkłady warto kupić w promocji w Rossmannie o 55 proc. tańsze, to teraz czas na tusze do rzęs, które z pewnością przydadzą się w letnim sezonie. Zobaczcie galerię zdjęć poniżej. Najtańszy kupicie już za 9 zł!

1/5
MAYBELLINE LASH SENSATIONAL w promocji w Rossmannie -55 proc.
Mat. prasowe

Na pewno warto zwrócić uwagę na tusz Maybelline Lash Sensational  - nie tylko wydłuża, ale jest też wodoodporny. W regularnej cenie kosztuje 36,99 zł, a w promocji w Rossmannie -55 proc. jego cena będzie wynosić 16,65 zł. 

2/5
MAYBELLINE COLOSSAL VOLUM' EXPRESS w promocji w Rossmannie -55%
Mat. prasowe

Maybelline Colossal Volum' Express to jeden z najbardziej kultowych tuszy tej marki. Jego regularna cena to 36,99 złotych, a w promocji w Rossmannie upolujecie go -55 proc. taniej, czyli za 16,65 zł

 

3/5
MAX FACTOR 2000 CALORIE na promocji w Rossmannie -55 proc.
Mat. prasowe

Max Factor 2000 Calorie to tusz, który zyskał status kultowego - fantastycznie pogrubia rzęsy. Regularna cena tej mascary to 35,49 złotych. W promocji w Rossmannie kupicie go za ok. 16,5 zł. 

4/5
BELL HYPOALLERGENIC w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Bell Hypoallergenic to odporny i długotrwały tusz, który można zmyć wodą, ale jest odporny na wilgoć czy łzy. Nie kruszy się i nie osypuje w ciągu dnia. Wydłuża i pogrubia! Kosztuje 19,99 złotych, a w promocji w Rossmannie kupicie go za ok. 10 zł!

5/5
EVELINE COSMETICS BIG VOLUME LASH w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Eveline Cosmetics Big Volume Lash ma rzesze fanek - ma doskonałą cenę, a kobiety, które go używają twierdzą, że po użyciu maskary rzęsy wyglądają jak sztuczne. Rozdziela rzęsy i nie pozostawia grudek. Kosztuje 17,99 złotych, a w promocji w Rossmannie kupicie go za ok. 9 złotych.

Zobacz także: Niebieski makijaż oczu to kicz? Absolutnie nie! A do tego jest supermodny. Jak go nosić?