Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
ONS.pl
Ten zestaw nie kosztuje fortuny!
1/5
Marcelina Zawadzka
ONS.pl


Uwaga, łamiąca wiadomość. Marcelina Zawadzka – której styl, jak już dawno ustaliliśmy, jest super – to nie tylko posiadaczka prawdopodobnie najbardziej jaśniejącego uśmiechu (oraz aparatu ortodontycznego, który – w razie jakbyście nie widzieli – znowu jest fajny) w show-biznesie, ale i królowa sieciówek.

 

Więcej: Marcelina Zawadzka zachwyca w trenczu z sieciówki. Też możesz go mieć, jest tylko jedno ale...

 

Dowody rzeczowe? Nie ma problemu – blondwłosa prezenterka właśnie pokazała się w nowej stylizacji, która jest wyczarowana niemalże w całości z rzeczy z H&Mu. Dokładnie tak.

 

Więcej: Seksowną sukienkę Marceliny Zawadzkiej kupicie w... Bershce

 

Wiemy co myślicie – ja też chcę tak wyglądać. Nic prostszego – zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o sieciówkowym looku Marceliny.

 

Więcej: Marcelina Zawadzka w ślicznych botkach z Zary. Też będziecie chciały je kupić!

 

2/5
Marcelina Zawadzka
ONS.pl

 

W tym tygodniu wszyscy walczymy z zimą. Swój patent na nieludzkie, arktyczne warunki właśnie pokazała Marcelina Zawadzka, która ewidentnie w sieciówce czuje się jak ryba w wodzie. Prezenterka została sfotografowana w oversize'owym puchowym płaszczu oraz dziewczęcym połączeniu jeansowej katany (w cytrynowożółtym kolorze, ponieważ wiosna) i wzorzystej spódnicy mini.

 

3/5
Marcelina Zawadzka
ONS.pl

 

Braki w słońcu należy zrównoważyć słoneczną garderobą. Marcelina upolowała w H&Mie tę cytronowożółtą jeansową kurtkę za całkiem przyjemne 85 zł. Słoneczna pogoda w lutym? Bezcenna.

 

4/5
Marcelina Zawadzka
ONS.pl

 

Do swojej pogodnej katany prezenterka dobrała tę oto spódnicę we wzór w bliżej nieokreślony gatunek kwiatu. Stokrotka? Jaśmin? Hortensja? To nieistotne, widzimy kwiaty – myślimy: wiosna. Tę plisowaną, wzorzystą mini Marcelina również kupiła w H&Mie – w dodatku za 129,90 zł. Ktoś tu zaszalał na przecenach ;-).

 

5/5
Marcelina Zawadzka
ONS.pl

 

Ponieważ nie da się uciec przed arktycznym mrozem, swoją stylizację Marcelina zwieńczyła olbrzymią, czarną puchówką (która nadal jest modna, potwierdzamy) oraz masywnymi, czarnymi botkami na traktorze. Jej przytulna kurtka to dzieło nowej polskiej marki projektantki Marii Fabińskiej – The Glow (1800 zł). A ponieważ niepisana zasada głosi: słońce = okulary przeciwsłoneczne. Prowadząca program „Bake Off" postawiła na okrągłe oprawki od Armaniego (1220 zł). W końcu wiosna już tuż-tuż!

 

Więcej na temat Marcelina Zawadzka