Księżna Kate, Alexander McQueen
East News

Księżna Kate pojawiła się w wieczorowej sukni Alexandra McQueena podczas gali w londyńskiej National Portrait Gallery. Na zbiórkę pieniędzy przybyła też m.in. Kate Moss oraz Victoria i David Backham. W takim towarzystwie księżna zaprezentowała się w długiej czarnej sukni z drobnymi kwiatkami z kolekcji Resort 2016. Ten sam model miała już na sobie podczas rozdania nagród BAFTA w 2017 roku. Zobaczcie, jak się prezentowała!

1/4
Księżna Kate, Alexander McQueen
East News

Księżna Kate jest znana z tego, że kreacje nosi kilkakrotnie. Dotyczy to zarówno sukni, płaszczy, jak i dodatków. Ten fakt nikogo już nie dziwi. Tym razem Kate zaprezentowała się w lekko przerobionej sukni Alexandra McQueena. Podczas rozdania nagród BAFTA w 2017 miała rękawy opuszczone na ramiona, a tym razem góra została zmieniona na klasyczne rękawy.

2/4
Księżna Kate, Alexander McQueen
East News

Uzupełnieniem stylizacji stały się różowe kolczyki z diamentami i kopertówka od Prady. Wcześniej księżna odwiedziła medyczne centrum i miała na sobie szerokie czarne spodnie i fioletową bluzkę z wiązaniem. Trzeba przyznać, że obie stylizacje wybrane przez Kate tego dnia są trafione!

 

3/4
Księżna Kate, Alexander McQueen
East News

Wybór księżnej Kate świadczy o tym, że suknia w kształcie litery A jest zawsze trendy, co więcej motywy florystyczne nigdy nie wychodzą z mody i zawsze się sprawdzają. Księżna często wybiera ten model, bo doskonale podkreśla jej figurę i widać, że w nim czuje się komfortowo. 

4/4
Księżna Kate, Alexander McQueen
East News

Podoba Wam się najnowsza stylizacja Kate? Powinna tak często nosić ubrania, w których już wcześniej pojawiała się na oficjalnych galach?

Zobacz takżeTaki widok to rzadkość! Księżna Kate w spodniach i najmodniejszej koszuli sezonu! Co to za marka?

Więcej na temat Księżna Kate