Julia Wieniawa z nowym scenariuszem Julia Wieniawa z nowym scenariuszem Julia Wieniawa z nowym scenariuszem Julia Wieniawa z nowym scenariuszem Julia Wieniawa z nowym scenariuszem
Julia Wieniawa z nowym scenariuszem
1/5
Julia Wieniawa z nowym scenariuszem

 

Kiedy jest się osobą publiczną trzeba mieć oczy dookoła głowy. Nigdy nie wiadomo kiedy w pobliskich krzakach kryją się zakamuflowani paparazzi. Przekonała się o tym właśnie Julia Wieniawa, którą sfotografowano na warszawskiej w biało-czerwonej stylizacji. W prawej dłoni 19-latka ściska papierowy kubek z kawą, natomiast w lewej trzyma coś, co ewidentnie jest scenariuszem. „Nie czekaj" głosi tytuł kilkudziesięciostronicowego dokumentu opatrzonego nazwiskiem aktorki. Czyżby nowy serial? 

 

Więcej: Torbicka, Wieniawa, Mercedes... Zobaczcie, jak Polki wypadły w Cannes!

 

Julia Wieniawa z nowym scenariuszem

 

Może tak być, szczególnie, że Wieniawa parę godzin temu wrzuciła na swój Instagram opatrzone hashtagiem #newproduction zdjęcie, na którym spogląda znad otwartego scenariusza.

 

Więcej: Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek-Majdan pokochały ten sam kostium kąpielowy!

 

 

work in progress 🎬 #newproduction #camperlife

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

Ale (poza sekretnym scenariuszem) spotkaliśmy się tu po to, żeby porozmawiać o stylizacji aktorki. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Dubaj, Hiszpania i Warszawa… Gwiazdy pochwaliły się, gdzie spędzająmajówkę!

 

2/5
Julia Wieniawa z nowym scenariuszem

 

Julia Wieniawa nie tylko (niechcący, a może chcący?) pokazała scenariusz swojego nowego projektu. Aktorka pokazała się także w stylizacji w polskich barwach narodowych, łącząc czerwoną sukienkę z białymi akcesoriami. Jej asymetryczna kiecka o długości midi jest uszyta z marszczonego szyfonu. Tę wiązaną na szyi, falbaniastą kreację z bufiastymi rękawami aktorka odszukała w asortymencie polskiej marki Zaquad, której fanką jest chociażby Anna Lewandowska. Może być wasza za 920 zł.

 

3/5
Julia Wieniawa z nowym scenariuszem

 

Wszechobecny trend na logomanię sprzyja pracy wszystkim redaktorom mody, którzy opisują stroje gwiazd. A Balenciagę pod rządami dyrektora kreatywnego Demny Gvasalii uważa się za protoplastę mody na pokazywanie tak wielu znaczków brandów, jak to możliwe. Julia już po raz drugi pokazała się ze swoją białą torebką Triangle Duffle francuskiej marki. To geometryczne, skórzane dzieło z masywnym logo Balenciagi wciąż kupicie w amerykańskim domu towarowym Barneys za 7340 zł.

 

4/5
Julia Wieniawa z nowym scenariuszem

 

Połączenie dziewczęcej sukienki ze sportowymi sneakersami już nikogo nie dziwi i stało się nieformalnym uniformem młodego pokolenia aktorek i wokalistek. Do swojej niemalże wiktoriańskiej sukienki Wieniawa dobrała śnieżnobiałe „runnersy" Reebok Pump Supreme Engineers (749 zł), które wyróżniają się futurystycznym projektem i pompką w miejsce tradycyjnych sznurowadeł.

 

5/5
Julia Wieniawa z nowym scenariuszem

 

Nie jesteśmy pewni czy to świadomy zabieg stylistyczny, ale białe, nauszne słuchawki Julii Wieniawy zgrabnie wpasowały się w dwukolorową paletę barw. Czy to już overmatching? Werdykt zostawimy wam.

 

Więcej na temat Julia Wieniawa