Justyna Steczkowska z torebką
EOS

Dawno niewidziana Justyna Steczkowska z karmelową torebką polskiej marki. Ile trzeba za nią zapłacić?

Justyna Steczkowska z torebką
EOS

Ostatnio Justyna Steczkowska nie pokazywała się raczej publicznie. Gwiazda przeżywała trudne chwile - odeszła jej mama, więc gwiazda potrzebowała czasu, który chciała spędzić z rodziną. Niedawno mogliśmy ją oglądać w "Dzień Dobry TVN", gdzie przyszła, by opowiedzieć o wyjątkowej sesji zdjęciowej pod wodą z okazji 25-lecia jej kariery. Okazuje się, że zdjęcie Justyny Steczkowskiej autorstwa Rafała Makieły zajęło trzecie miejsce w międzynarodowym konkursie fotografii podwodnej Proteus 2021.

Gwiazda opowiedziała, że podczas pracy nad fotografią  musiała pokonać swoją traumę  z dzieciństwa.

"Jako dziecko się topiłam i nie przerobiłam jeszcze - pomimo swoich prawie 50 lat - tego strachu przed głęboką wodą, więc to było dla mnie podwójne wyzwanie. Dla mnie, jako człowieka po prostu - wyznała wokalistka w naszym programie", powiedziała Steczkowska.

Płaszcz i torebka Justyny Steczkowskiej

Nas jednak zainteresował look gwiazdy. Wygląda na to, że wokalistka pokochała karmelowy kolor.  Justyna wyszła ze studia "DD TVN" w wiosennym bardzo dopasowanym i klasycznym w kroju karmelowym płaszczu.

Nie zabrakło i dobranej torebki. I tu ciekawostką, bo Justyna nie wybrała bardzo drogiej luksusowej marki. Postawiła na skórzany kuferek za który trzeba zapłacić ok. 1.5 tysiąca złotych, produkowany przez polską firmę Batycki. Torebkę można nosić z łańcuszkiem na ramieniu lub bez niego, trzymając w dłoni jak elegancki kuferek.

Stylizację gwiazdy uzupełniały sandałki. Na gołe stopy założyła przezroczyste szpilki. Widać, że Justyna poczuła już wiosnę.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Steczkowska na gorących zdjęciach z Zanzibaru. Pokazała dorosłego syna i córkę! 

Tak wygląda nagrodzone podwodne zdjęcie Justyny Steczkowskiej.

 

Justyna Steczkowska wybiera polskie marki. Tym razem postawiła na torebkę Batycki

Justyna Steczkowska z torebką
EOS

 

Justyna Steczkowska kocha karmelowy kolor.

Justyna Steczkowska z torebką
EOS

 

Justyna zachwyca figurą

Justyna Steczkowska z torebką
EOS

 

 

Więcej na temat Justyna Steczkowska
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11