Joanna Horodyńska, Kamila Baar i Marcelina Zawadzka na pokazie Marc Cain wiosna/lato 18 Marcelina Zawadzka na pokazie Marc Cain wiosna/lato 18 Kamila Baar na pokazie Marc Cain wiosna/lato 18 Kamila Baar na pokazie Marc Cain wiosna/lato 18 Marcelina Zawadzka, Marcin Świderek, Kamila Baar i Joanna Horodyńska na pokazie Marc Cain wiosna/lato 18
Joanna Horodyńska, Kamila Baar i Marcelina Zawadzka na pokazie Marc Cain wiosna/lato 18
1/5
Joanna Horodyńska, Kamila Baar i Marcelina Zawadzka na pokazie Marc Cain wiosna/lato 18

W minioną sobotę zakończył się berliński tydzień mody. Jak pozostałe Fashion Weeki – takie jak paryski, londyński czy nowojorski – niemiecka edycja tej imprezy jest największym eventem lokalnej branży modowej. Redaktorzy mody, styliści i kupcy domów towarowych i butików mogą tam zapoznać się z trendami z niemieckich marek – z rocznym wyprzedzeniem – i porównać ze sobą poszczególne kolekcje.

 

Zobacz też: Nie tylko Berlinale. Berlin to dziś turystyczna perełka. Zobacz zupełnie nowe oblicze miasta

 

Jednym z pokazów, które odbyły się w ramach prestiżowej imprezy była prezentacja marki Marc Cain na wiosnę/lato 18. Na pokazie pojawiły się polskie gwiazdy – Marcelina Zawadzka, Joanna Horodyńska i Kamila Baar. Co założyły? Zapraszamy do naszej galerii!

 

Więcej: Kto lepiej nosi torebkę Moschino? Horodyńska czy Margaret?

 

2/5
Marcelina Zawadzka na pokazie Marc Cain wiosna/lato 18

Marcelina Zawadzka nie potrzebuje wiele żeby wyglądać doskonale. Gwiazda wyglądała zjawiskowo w prostym, czarnym kombinezonie z górą bez rękawów i głębokim dekoltem oraz rozszerzanymi nogawkami w kant. Jakie akcesoria dobrać do takiego zestawu? Najlepiej proste! Marcelina postawiła na czarne, zamszowe czółenka z zaostrzanymi noskami i imponującą, nabijaną ćwiekami torebkę Collège od Saint Laurent za 8550 zł.

3/5
Kamila Baar na pokazie Marc Cain wiosna/lato 18

Z kolei Joanna Horodyńska postawiła na maksymalizm. W swoim looku połączyła czarne, zamszowe sandałki z wiązaniem w kostce z prześwitującym topem z siateczki i połyskującą, wyszywaną cekinami spódnicą. Do tego stylistka dobrała tweedowy żakiet i okrągłe okulary.

4/5
Kamila Baar na pokazie Marc Cain wiosna/lato 18

Jeszcze inny pomysł na swoją stylizację miała Kamila Baar. Aktorka postawiła na prosty, czarno biały look, którym przypomniała nam, że klasyka zawsze działa – szczególnie kiedy przełamiecie ją mocnym akcentem. Kamila postawiła na karminowe obcasy i pasujące kolorystycznie, ogniste usta.

5/5
Marcelina Zawadzka, Marcin Świderek, Kamila Baar i Joanna Horodyńska na pokazie Marc Cain wiosna/lato 18

Na czerwonym dywanie każda z Polek postawiła na zupełnie inny look i każda z nich wyglądała świetnie! Ale która z nich miała najlepszą stylówkę? Głosujcie w naszej ankiecie!