Nowe dresy Anny Lewandowskiej Nowe dresy Anny Lewandowskiej Nowe dresy Anny Lewandowskiej Nowe dresy Anny Lewandowskiej Nowe dresy Anny Lewandowskiej
Nowe dresy Anny Lewandowskiej
Instagram
Oj, sporo!
1/5
Nowe dresy Anny Lewandowskiej
Instagram


Porozmawiajmy o stylizacjach zakupowych. Kiedy wybieramy się do supermarketu czy na targ, przewagę nad eleganckim wyglądem zazwyczaj biorą stroje, które są jak najwygodniejsze. Chyba każdy z nas ma w zanadrzu look, w którym wybieramy się po przysłowiowe bułki i w którym pod groźbą śmierci nie poszlibyśmy do biura czy na imprezę.

 

Więcej: Porady dla początkujących na siłowni

 

Oczywiście, nie każdy z nas jest Anną Lewandowską. Słynna fit blogerka właśnie wrzuciła na swój Instagram fotkę, na której bacznie przygląda się stoisku z owocami. Dzierżąca (wyjątkowo apetyczne) świeże granaty gwiazda ma na sobie tradycyjny, zakupowy dres. Ale to nie pierwszy-lepszy dres z sieciówki, tylko luksusowe spodnie z krepiny prosto z kolekcji znanej marki.

 

Więcej: Top bawełniany czy termiczny – jak się ubrać na siłownię

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Pierwsza wizyta na siłowni – jak się do niej przygotować?

 

2/5
Nowe dresy Anny Lewandowskiej
Instagram

 

„Ah, pitajo, jesteś taka śmieszna". Anna Lewandowska właśnie wrzuciła zdjęcie, na którym śmieje się do egzotycznego owocu w nowej, wyluzowanej stylizacji.

 

Więcej: Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Co tym razem zarzucają jej fani? 

 

3/5
Nowe dresy Anny Lewandowskiej
Instagram

 

Poza pitają, Anna Lewandowska przyjrzała się też blisko granatom, które – jak wszyscy wiedzą – mają właściwości antyoksydacyjne i są w związku z tym bardzo zdrowe. Fit blogerka miała na sobie czarny golf z długimi rękawami, oversize'owe okulary-muchy oraz jaskrawopomarańczową torbę na ramię.

 

4/5
Nowe dresy Anny Lewandowskiej
Instagram

 

Ale to dresowe spodnie Anny Lewandowskiej zwróciły naszą uwagę. Otóż nie są to pierwsze-lepsze dresy z sieciówki, lecz propozycja francuskiej marki Kenzo na wiosnę/lato 18.

 

5/5
Nowe dresy Anny Lewandowskiej
Instagram

 

Choć trend zwany athleisure – czyli luksusowe ubrania udające sportowe basiki – jest już odrobinę przestarzały, musimy przyznać, że te czarne dresy z granatowo-pomarańczowymi lampasami są całkiem fajne. Wciąż możecie je kupić – dla przykładu, w internetowym showroomie Net-a-Porter są one nadal dostępne w cenie 1249 zł. Podobają wam się?

 

Więcej na temat Anna Lewandowska