Opaski silikonowe 15 zł Worek Sylwia Przybysz 55 zł koszulka z kolekcji Sylwii Przybysz bluzka z naszywkami Sylwii Przybysz bluza Sylwii Przybysz
Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie które nie uciszy plotek o ciąży

Sylwia Przybysz już od dawna zachwyca swoich fanów zarówno głosem, jak i stylem. Profil młodej gwiazdy obserwuje ponad milion osób, które nie tylko chcą wiedzieć, jak wygląda życie Sylwii, ale także chętnie wzorują się na jej stylizacjach. Nic więc dziwnego, że Sylwia Przybysz postanowiła... stworzyć swoją kolekcję ubrań i dodatków! Artystka otworzyła sklep, w którym można znaleźć plecaki-worki, skarpetki, bransoletki, jak również bluzy, t-shirty i bluzki w jej stylu. 

Chciałabym Wam z całego serca podziękować za pozytywny odbiór sklepu❤️ włożyłam w tę kolekcje całe serce i jestem wdzięczna za każde dobre słowo i za całe wsparcie jakie mi dajecie ❤️  - napisała Sylwia Przybysz na Instagramie.

Rzeczy z kolekcji Sylwii Przybysz są utrzymane w dość minimalistycznym stylu. Znajdziemy tu długie bluzy, które można nosić jak sukienki (Sylwia uwielbia taki styl!) z logo NOVA lub nazwiskiem gwiazdy. T-shirt dostępny w sklepie jest utrzymany w podobnym stylu. Do tego można kupić także bluzkę z uroczymi naszywkami, skarpetki z logo czy worek-plecak. W ofercie są także niedrogie bransoletki, które można kupić już za 15 złotych.

Zobaczcie poniżej kolekcję Sylwii Przybysz. Na co się skusicie? 

1/6
Opaski silikonowe 15 zł
Mat. prasowe

Nowa kolekcja ubrań Sylwii Przybysz 

Opaski silikonowe z kolekcji Sylwii Przybysz, 15 zł 

2/6
Worek Sylwia Przybysz 55 zł
Mat. prasowe

Worek-plecak z kolekcji Sylwii Przybysz z logo, 55 zł

3/6
koszulka z kolekcji Sylwii Przybysz
Mat. prasowe

Koszulka z logo NOVA z kolekcji Sylwii Przybysz, 85 zł 

4/6
bluzka z naszywkami Sylwii Przybysz
Mat. prasowe

Bluzka z naszywkami i w paski z kolekcji Sylwii Przybysz, 89 zł

 

5/6
bluza Sylwii Przybysz
Mat. prasowe

Bluza z kapturem z kolekcji Sylwii Przybysz, 145 zł

Więcej na temat Sylwia Przybysz