Sylwia Madeńska z "Love Island" ścięła włosy
Instagram

Sylwia Madeńska z "Love Island" przeszła ogromną metamorfozę! Ścięła ponad połowę włosów!

Sylwia Madeńska z "Love Island" ścięła włosy
Instagram

Sylwia Madeńska z "Love Island" zdecydowała się na bardzo odważną zmianę w swoim wyglądzie. Do tej pory zachwycała swoimi długimi włosami, ale teraz stwierdziła, że nadszedł czas na metamorfozę i mocno je ścięła. Tancerka najwyraźniej jest bardzo zadowolona z efektu. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Zobacz także: Sylwia Madeńska z "Love Island" o życiu erotycznym z Mikołajem! "Seks mieliśmy super"

Sylwia Madeńska z "Love Island" mocno ścięła włosy

Sylwia Madeńska to jedna z najbardziej popularnych uczestniczek programu "Love Island". Dzięki udziałowi w show telewizji Polsat, tancerka zdobyła grono fanów, a jej kariera mocno poszybowała w górę. Sylwia ma za sobą fantastyczny debiut w "Tańcu z gwiazdami", gdzie w roli tanecznej trenerki Mikołaja Jędruszczaka, spisała się naprawdę rewelacyjnie. Teraz jej wielbiciele mocno trzymają kciuki, aby zobaczyć ją w kolejnej odsłonie tanecznego programu. 

Sylwia jest bezsprzecznie przepiękną kobietą i odkąd tylko pojawiła się w mediach, zachwycała swoimi długimi włosami. Ale teraz to już przeszłość! Tancerka opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć "nową" Sylwię w zdecydowanie krótszych włosach. Okazało się, że po wielu latach, zwyciężczyni pierwszej edycji "Love Island", w końcu zdecydowała się je ściąć.

Większość życia nosiłam długie włosy, uważałam ze im dłuższe tym lepsze 😁 wczoraj odważyłam się na duży krok i mocne cięcie. [...] Nie wiedziałam też, o co chodzi ze stwierdzeniem „nowe włosy, nowa ja” 🤪. Zastanawiałam się jak włosy mogą zmienić nastrój 🤷‍♀️ jednak teraz, gdy w końcu odważyłam się zmienić swój look, zrozumiałam 😁 To zdanie ma w sobie dużo racji !! Bo czuję się świetnie 😍 !!! Jutro zdradzę Wam jak wyglądam w wersji prostych włosów 😁 W falach wyglądam sympatycznie, jednak w prostych bardziej drapieżnie 😍 - napisała Sylwia Madeńska pod zdjęciem, na którym widzimy jej metamorfozę. 

Tancerka poprosiła również fanów o ocenę jej nowego looku. Zdecydowana większość jest zachwycona i stwierdza, że Sylwia wygląda teraz o wiele młodziej.

- Cudownie, zdecydowanie mi się podobasz w krótkich 😍😍😍❤️❤️❤️!! W krótszych wyglądasz o wiele młodziej 😘😘❤️❤️❤️! Kocham ❤️❤️!

- Zmiana zdecydowanie na duży plus 🔥❤️! Zostań przy takiej dlugosci na dłużej 😘😘!

- Extra!! Jak dla mnie w krótkich zdecydowanie lepiej!!!😍😍

- Pięknie wyglądasz 😍 moim zdaniem chyba nawet lepiej niż w długich 😍🔥 - piszą fani. 

Zobaczcie zatem zdjęcia i oceńcie sami. Zmiana na plus czy minus? 

Love Island
Instagram

Sylwia Madeńska z "Love Island" pożegnała się ze swoimi długimi włosami i postawiła na bardzo modne krótkie cięcie. 

A tutaj małe porównanie. I jak lepiej - w dłuższych czy krótszych? Naszym zdaniem Sylwia w każdej fryzurze wygląda po prostu pięknie!

Love Island
Instagram

 

 

Więcej na temat Love Island Sylwia Madeńska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43