Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik
wedding.pl
1/6
Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik
wedding.pl

Ślub Dominiki Gawędy i Macieja Szczepanika robił wrażenie! Para pobrała się w tajemnicy w romantycznym plenerze w ogrodach Pałacu Chojnata. Nie da się ukryć, że Dominika Gawęda wygląda przepięknie - wystąpiła w stylowej sukni w kształcie litery A oraz z trenem z hiszpańskiej koronki. Suknię zaprojektowała Viola Piekut, która od lat jest zaprzyjaźniona z gwiazdą. Jak się okazuje, Dominika Gawęda miała jeszcze jedną ślubną kreację! Znajdziesz ją na kolejnych stronach.

 

Zobacz: Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik już po ślubie. Poznajcie szczegóły uroczystości!

2/6
Dominika Gawęda
Instagram

Ślub Dominiki i Macieja Szczepanika był utrzymany w tajemnicy i odbył się w gronie jedynie rodziny i przyjaciół. Parze bardzo zależało na zachowani prywatności i kilkoma zdjęciami z ceremonii podzieliła się dopiero po ślubie. Dominika i Maciej skomentowali także swój ślub na Instagramie. Czytaj więcej: Dominika Gawęda komentuje swój ślub! Padły wzruszające słowa

 

Przeczytaj więcej na kolejnych stronach i zobacz suknie ślubne Dominiki!

3/6
Dominika Gawęda

Suknie ślubne Dominiki Gawędy zostały zaprojektowane przez Violę Piekut, z którą od lat się przyjaźni, więc wybór był oczywisty. W jednej sukni Dominika Gawęda poszła do ołtarza, a drugą założyła na wesele i pierwszy taniec. 

 

Przeczytaj też: Dominika Gawęda wyszła za mąż! Zobaczcie jej zjawiskową suknię ślubną

4/6
Dominika Gawęda

Oczywiście Violi Piekut nie mogło zabraknąć na ślubie artystki!

 

Na kolejnej stronie znajdziesz drugą suknię Dominiki!

5/6
Dominika Gawęda

Druga suknia Dominiki Gawędy (również od Violi Piekut) była równie zachwycająca! Miała obcisłą górę z dekoltem w kształcie litery V oraz rozkloszowany dół, wykończony delikatnymi piórami.

 

Zobacz: Oryginalne suknie ślubne – nie tylko dla gwiazd

6/6
Dominika Gawęda

Podobają się wam suknie ślubne Dominiki Gawędy? Która z nich była ładniejsza? 

Więcej na temat Dominika Gawęda Viola Piekut