Nieudane stylizacje polskich i zagranicznych gwiazd: Chloe Moretz, Kesha, Barbara Kurdej-Szatan, Karina Kunkiewicz, Taylor Swift 19-letnia dziewczyna Brooklyna Beckhama, Chloe Grace Moretz zaprezentowała się w babcinej stylizacji od Gucci. Wpadka? Kesha w bladoróżowej sukni z kwiatowymi motywami Barbara Kurdej-Szatan w dziwnej stylizacji z poszarpaną spódniczką na finale konkursu dla projektantów Seksowna stylizacja polskiej aktorki Kariny Kunkiewicz na finale konkursu dla młodych projektantów
Nieudane stylizacje polskich i zagranicznych gwiazd: Chloe Moretz, Kesha, Barbara Kurdej-Szatan, Karina Kunkiewicz, Taylor Swift
East News, ons.pl
1/6
Nieudane stylizacje polskich i zagranicznych gwiazd: Chloe Moretz, Kesha, Barbara Kurdej-Szatan, Karina Kunkiewicz, Taylor Swift
East News, ons.pl

Wraz z końcem tygodnia tradycyjnie zabieramy się za zestawienie najgorszych stylizacji minionych dni. Tym razem głównym problemem, z jakim zmagały się znane fashionistki, były looki dodające im lat.

Chloe Moretz postawiła na babciną stylizację z metką Gucci, Kesha powróciła w (zbyt) dojrzałym wcieleniu i z nowymi rysami twarzy, a Taylor Swift przegięła z samoopalaczem i oryginalną fakturą ponurej sukni. Lista polskich reprezentantek w naszym zestawieniu ogranicza się do dwóch gwiazd, które kibicowały młodym projektantom na finale konkursu Fashion Designer Awards. Barbara Kurdej-Szatan postawiła na smutną, szarą stylizację z postrzępioną spódnicą, a Karina Kunkiewicz na imprezę przyszła w kostiumie kąpielowym udającym sukienkę.

Wybór w tym tygodniu nie będzie łatwy, ale tytuł WPADKI tygodnia może otrzymać tylko jeden look. GŁOSUJCIE!

 

Polecamy też: Wybieramy największe WPADKI tygodnia! Kogo tym razem zawiodła modowa intuicja? SONDA

2/6
19-letnia dziewczyna Brooklyna Beckhama, Chloe Grace Moretz zaprezentowała się w babcinej stylizacji od Gucci. Wpadka?
East News

Utrzymany w różowej kolorystyce, romantyczny zestaw od Gucci teoretycznie powinien być świetnym wyborem na wiosnę. W praktyce okazało się jednak, że przedawkowanie estetyki retro kończy się źle: 19-letnia Chloe Moretz wyglądała jak przebrana za emerytkę.

3/6
Kesha w bladoróżowej sukni z kwiatowymi motywami
East News

Kiedyś niegrzeczna ikona imprezowego stylu życia, a dziś... jeden z wielu blond klonów. Kesha powróciła na salony w dorosłym wydaniu, stawiając na nudną kreację z kwiatowymi aplikacjami. Niekorzystna fryzura i niepokojąco odmieniona twarz nie ratowały sytuacji.

4/6
Barbara Kurdej-Szatan w dziwnej stylizacji z poszarpaną spódniczką na finale konkursu dla projektantów
ons.pl

Barbara Kurdej-Szatan postawiła na przygnębiające połączenie szarości i czerni. Optycznie skracające nogi szpilki i postrzępiony dół kopertowej spódnicy były gwoźdźmi do trumny depresyjnej stylizacji.

5/6
Seksowna stylizacja polskiej aktorki Kariny Kunkiewicz na finale konkursu dla młodych projektantów
East News

Sylwetka Kariny Kunkiewicz jest godna pozazdroszczenia - znamy jednak bardziej wysmakowane sposoby na eksponowanie figury niż zakładanie... kostiumu kąpielowego. Odważna kreacja aktorki wyraźnie odcinała się na tle pozostałych, bardziej okrytych gwiazd.

6/6
Opalona Taylor Swift w dziwnej sukni od Monique Lhuillier
East News

Taylor Swift ma 26 lat, a w aksamitnej sukni od Monique Lhuillier wyglądała na 10 lat starszą. Na niekorzyść działała zbyt pomarańczowa opalenizna, kontrastująca z żółtawym odcieniem blondu na głowie.