Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
Materiały prasowe
Jest tego warta?
1/5
Robert Lewandowski
Materiały prasowe

 

Skórzana kurtka Roberta Lewandowskiego stała się prawdziwym hitem! Okazuje się, że wszystko, czego dotknie fenomenalny "Lewy", natychmiast zamienia się w złoto. I dotyczy to nie tylko osiągnięć na boisku piłkarskim, ale również poza nim. Robert Lewandowski powoli staje się nie tylko ikoną sportu, ale też mody. Skórzana kurtka, w której pojawił się kapitan naszej reprezentacji zniknęła ze sklepu internetowego w zawrotnym tempie. I choć kosztowała 1 600 zł, to klienci decydowali się na jej zakup całkowicie w ciemno, bez mierzenia!

 

Zobacz też: Najpierw wielki mecz, a teraz wielki egzamin! Robert Lewandowski dziś bronił licencjatu! Znamy wynik!

 

O jaką kurtkę chodzi? Sprawdź na następnej stronie!

 

Polecamy: U Lewandowskich przy stole panują jasne zasady! Zanim Robert Lewandowski zacznie śniadanie, musi...

2/5
Robert Lewandowski
Materiały prasowe

 

Robert Lewandowski jest ambasadorem polskiej marki, odzieżowej - Vistula. Skórzana kurtka, w której pojawił się piłkarz na jednym ze zdjęć promocyjnych, natychmiast stała się hitem. Kurtka trafiła do sprzedaży w sierpniu wraz z wejściem nowej kolekcji i była dostępna tylko w sklepie internetowym. Choć kosztowała niemało, nie przeszkodziło to fanom Lewandowskiego w zakupie. Ten model niemal natychmiast się wyprzedał!

Pierwszy raz zdecydowaliśmy się na zorganizowanie przedsprzedaży Ta kolekcja była bardzo oczekiwana i klienci bardzo dobrze to przyjęli. Jeśli ktoś chciał mieć pewność, że jako pierwszy otrzyma produkt oraz, że nie zbraknie rzeczy w jego rozmiarze, zamawiał właśnie w ten sposób. Oczywiście oferowaliśmy też zwrot czy wymianę zamówionych produktów - powiedziała w wywiadzie dla portalu WirtualnaPolska.pl, Patrycja Hatalska, dyrektor marketingu Vistula.

Skórzana kurtka Roberta Lewandowskiego była jednym z elementów kolekcji sygnowanej nazwiskiem piłkarza. Sprawdziliśmy - w chwili obecnej już nie można jej kupić.

3/5
Robert Lewandowski

 

Jak do tej pory, to żona Roberta Lewandowskiego, Anna była postrzegana przez reklamodawców jako ta z rodziny Lewandowskich, której można powierzyć promowanie odzieży. O efekcie Anny Lewandowskiej możemy mówić już od dawna. Wszystko, w czym trenerka pojawi się publicznie jest natychmiast wyszukiwane przez fanki i tempie ekspresowym znika ze sklepowych półek. Najwyraźniej, teraz pod lupą są również stylizacje Roberta.

4/5
Robert Lewandowski
East News

Robert Lewandowski będzie rywalizował z Grzegorzem Krychowiakiem o miano najlepiej ubranego polskiego piłkarza? ;)

5/5
Robert Lewandowski
Instagram/Anna Lewandowska

A może już przebił kolegę swoim stylem? :)

Więcej na temat Robert Lewadowski