Wyprzedaż letnia 2018 w Reserved
Mat. prasowe

 

Sezon wyprzedażowy zbliża się wielkimi krokami! Po ogólnym poradniku wyprzedażowym, w którym przyglądaliśmy się poszczególnym sklepom, przewidywaniu (z matematyczną precyzją) prawdopodobnego dnia, w którym rozpocznie się wyprzedaż w Zarze oraz wczorajszym falstarcie H&M (startu obniżek w szwedzkiej sieciówce spodziewaliśmy się dopiero w przyszłym tygodniu), najwyższy czas przyjrzeć się Reserved!

 

Więcej: Rzućcie wszystko co robicie! Wystartowała letnia wyprzedaż w H&M! Na tych rzeczach oszczędzicie najwięcej!

 

  Wyprzedaż letnia 2018 w Reserved
  Mat. prasowe

   

  Polska sieciówka – która od ostatnich paru sezonów zachwyca inspirowanymi Polską Szkołą Plakatu kolekcjami oraz kampaniami z udziałem gwiazd takich jak Cindy Crawford – to idealne miejsce na upolowanie letnich niezbędników. Od uniwersalnych, letnich sukienek aż po ponadczasowe jeansy, eleganckie garnitury i lekkie, przeciwdeszczowe płaszcze – w Reserved znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie tego lata.

   

  Więcej: Już za moment letnie wyprzedaże! Te rzeczy znikną z półek najszybciej SHOPPING

   

  Letnia wyprzedaż 2018 w Reserved – kiedy?

   

  Tym lepiej, że wyprzedaż letnia w Reserved nadchodzi wielkimi krokami, a obniżki sięgają nawet -50%! Choć niestety – podobnie jak Zara czy H&M – polska sieciówka odmawia potwierdzenia dokładnej daty, w której wystartują obniżki, tak jak w przypadku innych sklepów możemy prześledzić daty wyprzedaży w poprzednich latach. W 2017 roku obniżki ruszyły 22 czerwca (czwarty czwartek miesiąca), w 2016 roku był to 17 czerwca (trzeci piątek), natomiast w 2015 roku 25 czerwca (czwarty czwartek). 

   

  Więcej: Kiedy rusza letnia wyprzedaż w Zarze? ZNAMY DATY

   

  W takim wypadku, jeśli tegoroczną wyprzedaż Reserved uruchomi w czwarty czwartek miesiąca, będzie to 28 czerwca. 

   

  Więcej: Kiedy startują letnie wyprzedaże? Ile można oszczędzić? Oto nasz wyprzedażowy PORADNIK

   

  Tak czy siak – traktujcie te informacje z przymrużeniem oka. Nigdy nie wiadomo, czy sieciówka nie włamie się z własnego harmonogramu, organizując swoją wyprzedaż w zupełnie inny dzień. Jedno jest pewne – letnie obniżki w Reserved to kwestia zaledwie paru dni i najwyższa pora przygotować listy zakupowe!

   

  Więcej na temat Reserved wyprzedaze